Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti örülnétek egy arany gyémánt eljegyzési gyűrűnek?

Figyelt kérdés
Vagy túlzás? Vagy, ha túlzás is, örülnétek neki?
2014. dec. 21. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván örülnék neki, de nem azért, mert gyémánt a gyűrű, hanem mert megkérte a kezem. Tehet hosszútávra tervez velem!
2014. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne. Én is azzal kértem meg párom kezét. mikor meg tudta hogy miből van majdnem el ájult. fehér arany a gyűrű és pricess csiszolású gyémánt van benne. Ha túlzás ha nem szerintem nincs olyan nő aki nem örül egy ilyennek. Sok sikert.
2014. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mekkora. Ha nem olyan nagy és nehéz, hogy letöri a csuklóm, akkor ne is fáradj.
2014. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok kedves választ, szeretlek benneteket! <3 *.*


Egyelőre senki sincs a láthatáron, akinek megkérném a kezét, csak fantáziáltam egy romantikus lánykérésről- Arra gondoltam, hogy 100-150e forint körül szeretnék majd venni egy finom, kecses arany/fehér arany gyémánt gyűrűt, hogy a gyémánt tökéletességével és nemességével szimbolizáljam a szerelmemet, hűségemet. Szóval nem is a villogás, presztízs miatt, hanem egy komoly szándék kifejezésének okán gondoltam erre.

2014. dec. 22. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!