Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha az ember semmiféle hatást nem vált ki a másik nemből?

Figyelt kérdés

Teljesen reménytelennek látom a helyzetet. Amikor beszélgetek nőnemű ismerőseimmel, akkor ők sosem értik, miért van ez, hiszen szerintük jóképű vagyok, értelmes és szívem is van.

Csakhogy én -a jelekből ítélve-az a típusú férfi vagyok, aki nem vált ki semmit a nőkből. Maximum langyos víz, ennyi a szerepem, a legjobb esetben csak kedvelnek és ennek már örülnöm kell, rosszabb esetben a teljes közömbösség jön.

Mindez végigkíséri az egész életemet. Mivel már nem vagyok tizenéves, nem hiszem, hogy változna. Max. majd valamikor-egyéb lehetőségek nem révén-lesz majd, amelyik nő eltűr, de ennyi.

Valóban ennyi lehetőség marad?



2014. dec. 21. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Fakka Bitch Nigga Shit feliratú pólóban járni, de fel kell tüntetni rajta, hogy az én engedélyemmel történik. :)
2014. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csináltass magadnak ecsetfejet és vegyél V nyakú pólókat. Tuti siker.
2014. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem tizenéves vagyok!
2014. dec. 21. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:

Legyél gazdaságilag is versenyképes, ha jó csajt akarsz. A könnyű csajok, azt akarják hogy pénzes fazon költsön rájuk, a rendes csajok, meg biztos alapot akarnak a családalapításhoz (jó esetben nekik is van szép megtakarításuk.)

Normális férfi teljesen természetes természeti törvényként értékeli azt, hogy csajok szemében, értékét az egzisztenciája is meghatározza.

2014. dec. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én is kb. hasonló helyzetben vagyok, mondjuk én tetszettem egy-kettőnek, volt is, aki talán nyomult rám, de engem sem nagyon tud elfogadni senki, vagy jönnek a "nem tudnék rád semmi rosszat mondani, de" szöveggel. Sejtem, hogy nálam az a baj, hogy lehetnék lazább, rámenősebb, flörtölősebb, de eléggé zárkózott vagyok.
2014. dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem én, csak akkor olyan érzése lesz az embernek, mintha prostihoz menne, nem? Mert nem az embert magát szeretik, hanem a pénzét, miközben belül meg ki tudja, mit gondolnak róla.
2014. dec. 21. 22:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Oké lehet szép a lelked, de hidd el, hogy a nők többsége ösztönösen az erőt, támaszt is keresi a férfiban. Ezért van az, hogy sokszor meglepően kulturált nőknek is vonzóak tudnak lenni "bunkók", mert bennük látják az erőt, és hogy más kárára is tudnak érvényesülni (ami a nők biológiai programjának nagyon vonzó). És még ösztönösen arra is vágynak, hogy kapjanak egy kis érzelmi libikókát is, egyszer rengetek gyengédséget, kedvességet, máskor meg kicsit keményebb bánásmódot (ha nem is pofonokat, de néha egy kicsit hangosabb veszekedést, keményebb döngetést).
2014. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jav.: rengeteg
2014. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg egyedül pusztulok meg.
2014. dec. 21. 23:26
 10/13 anonim ***** válasza:

miért nem vagy rámenősebb?

nekem sem kéne olyan pasi, aki még a kezemet sem merné megfogni, ez pedig eléggé lehangoló tud lenni

2014. dec. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!