Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok vonzódni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok vonzódni az átlagos, nem szép lányokhoz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert felszínes vagy? Amúgy fingom sincs...
2014. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A nem szépekhez én se tudok, az átlagosakhoz viszont igen, van, hogy jobban, mint a tipikus szépekhez. Mondjuk én érzéki ember vagyok és meg tudom látni a szépet az emberekben.
2014. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A felszínes nem az, akinek CSAK a külső számít? Olyan se kéne aki szép de ostoba vagy elviselhetetlen. De aki nem vonz, az nem vonz.
2014. dec. 21. 23:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt meg mi honnan tudjuk, hogy miért nem tudsz?

Hülye kérdés.

2014. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felszínesség vagy sem, ez ellen nincs mit tenni. Élhetsz együtt olyannal aki nem jön be. Nappal minden rendben is lesz... De a másik érezni fogja, hogy nem jön be neked ami kasza.


Emiatt vagyok én elveszve. Alapból nem vagyok túl szép, nekem is kevesen jönnek be... Pls egyszer jöjjön csak össze és nem rontom el.

2014. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az hogy átlagos meg az hogy csúnya kqrvára nem ugyanazt jelenti!!!
2014. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megvan ennek is a jó oldala, legalább nem jössz össze mindenkivel. Én ellenkezőleg, nem vagyok válogatós, sokmindenkiben meglátom a szeretnivalót, viszonylag hamar összejövünk, de aztán 1-2 kiderül, hogy hosszú távon halálra van ítélve a kapcsolat. Szerencsémre 1 valakiről kiderült, hogy jobban passzolunk mint gndoltam és már 3 éve együtt vagyunk. Ez ellen nincs mit tegyél ha valaki nem tetszik, nem tetszik. De ismerkedj attól még, mégha elsőre nem is jön be annyira, lehet megváltozik a véleményed, ha nem változik, akkor nem kell eröltetni, valaki csak lesz aki megfelel neked is.
2014. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:

na várjál egy percet...átlagos = nem szép ?

am talán ha megismernéd őket....

2014. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!