Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Ti kezdtetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Ti kezdtetek már ki gázóra vagy vízóra leolvasóval? Ha igen akkor lett eredménye, ott tudtátok marasztalni egy picivel tovább?

Figyelt kérdés

2014. dec. 22. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de legközelebb megpróbálom. :D
2014. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen csaj kezdene ki velük? Az átlag leolvaó "úriemberek" elég rondák, kopaszodnak, kövérek vagy alultápláltak és az értelmi szintjük se dönget túl magas szinteket. "Gyó napot gyöttem lejóvani a vízóráját"
2014. dec. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja a honapban nem kellet fizetnem a vizet mondjuk én hivatásos vagyok és nem kértem pénzt azora mindig igy fizetek neki csak az a kinos mikor össze találkozunk a lépcsöházban föleg ha elötte nap volt leolvasni
2014. dec. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es, ez nem igaz. :D Nem rég volt nálam egy egész helyes srác vízórát leolvasni. Sajnos csak az érdekelte. :(
2014. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem. :D Viszont egyszer kijött hozzám egy UPC-s, fiatal srác volt, jó fej, itt volt vagy 1 órát. :D


Tök jól elbeszélgettünk, aztán nem kapkodott a munkával. Egyébként egy 10 perc alatt simán le lehetett volna rendezni a dolgot.


Ennél több persze nem volt, pusztán jól elbeszélgettünk.

2014. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is fogok. Nem az a szint.
2014. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem mert itt is egy magas, elég jóképű raszta hajú huszonéves srác olvasta a gázórát.

Persze én nem lány vagyok (sem pedig meleg) így eszembe sem jutott kikezdeni vele, de érdekes volt.

2014. dec. 22. 01:02
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
És jött a Brazzers felirat, mikor az operatőr beindult. ;)
2014. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk egy csúnya kövér pasas olvassa le,örülök ha megy,nem lenne hozzá kedvem.
2014. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
húúúú melyik városban van ez a srác xd? itt közpkorú átlag férfiak jönnek,d e mennek is. Semmi különös
2014. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!