Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon durva összeveszés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva összeveszés és miden kapcsolt megszakítása után lehet még esély, hogy 2 ember kibéküljön évekkel később?

Figyelt kérdés
Alig 2 hónapja elveszítettem valakit, akivel fél évig együtt voltunk. Már évek óta ismertük egymást, de csak idén jöttünk össze. Ő volt egyben a legjobb barátom is. Mindennap beszéltünk, fél szavakból is megértettük egymást. Annyi mindent akartunk még csinálni együtt. Aztán történt egy félreértés és azt hitte megcsaltam. Elveszítettem azonnal a bizalmát. Hiába esküdöztem, nem akart hinni nekem, túlságosan nyomultam és végül 2 heti próbálkozás után csak azt érem el, hogy azt mondta leszarja most már és sarkon fordult és ott hagyott. 2 napra rá letörölt fb-on az ismerősei közül is, sms ben megkérdeztem miért tette, és az volt a reakciója, hogy még le is tiltott. Azóta se kép se hang. Egyik ismerősöm, akinek még ismerőse, látta, hogy nemrég új képet tett ki, amin mosolyog, mintha boldog lenne. Hogy lehet hogy ennyire nem akart hinni nekem, amikor egészen az utolsó percig olyan jól kijöttünk és éreztem a szeretetét és ragaszkodását? Nagyon ki vagyok borulva. Mindennap bőgök, mert hiányzik. Nekem ő volt az igazi, a lelki társam. Fáj, hogy még felületet se hagyott, hogy írjak neki. Max sms-t írhatnék, de minek. Hisz az, hogy még fb-on is leblokkolt, egyértelműen azt jelenti nem kér belőlem. Azóta kerülöm a helyeket ahol összefuthatnék vele, mert felkavarna, ha látnám. Kibékülhetek még vele valaha? Mi van ha évek múlva is még le leszek neki tiltva? Én már annak is örülnék, ha egy nap legalább kibékülnénk, még ha már nem is kaphatnám őt vissza soha többé. Sehogy se találok magyarázatot a viselkedésére. Miért tiltott le? Hogy lehet, hogy máris vidáman mosolyog egy új profilképen? Ilyen könnyen el tudott engedni? Már nem is hiányzom neki? Vagy szeretet még, de csalódott és ezért próbál tovább lépni? Olyan jó lenne tisztán látni, de nem tudom mi lehet az egész mögött.

2014. dec. 22. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
lehet neki is fáj hidd el.. én életemnél jobban szeretek egy lányt de nem lehetünk együtt (külső okok is )és kénytelen voltam minden kapcsolatot megszakítani ,még ha bele pusztulok is. sajnos ilyen az élet.talán pár év mulva jóba lesztek,én is ebbe reménykedek.
2014. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Évek alatt mindketten sokat fogtok változni, és nem egy irányban. A régi kapcsolatodat már semmi sem hozhatja vissza.

Az csak hab a tortán, hogy egy ilyen ember mellett milyen élet várna rád, ha visszamenne hozzád. Az első nézeteltérésnél faképnél hagyna megint, akár terhesen is, gondolj erre. Lelki társak ilyet nem tesznek egymással soha.

2014. dec. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!