Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem durva ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem durva ez?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim össze-vissza kavarnak mindenkivel, alig van normális ember a környezetemben. Akikről azt hittem, hogy normális, harmonikus kapcsolatban vannak (a lány aranyos, mosolygós, tipikus "légynek se ártana típus), erre kiderül, hogy mindketten megcsalták egymást, és a csaj már megint egy másik sráccal van. És a legdurvább, hogy nagyon sok barátnőm váltogatja a pasijait, és nem csak kézen fogásig jutnak el. Volt olyan, hogy volt 2 fiú haverom, és 1 lány, az egyik srác járt az egyik lánnyal, a másik srác meg szerelmes volt belém. Most fordult a kocka, a csaj a másik csávóval van... csak szerintem durva ez?! Hogy fogok így normális kapcsolatot kialakítani??? 17/L
2014. dec. 16. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy, mint én.. Sehogy :D Vicceltem :) MEnni fog az, csak merj ismerkedni ;) 18f
2014. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van manapság, igen. Idősebb korban sem lesz jobb a helyzet, erre jobb, ha már most felkészülsz. Elvétve ugyan, de azért még akadnak normális nők és férfiak, csak nem egyszerű megtalálni őket.
2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
most vagy abban a korban amikor végleg hátat fordítasz a gyermeklétnek és megtapasztalod milyen az élet
2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj, azért még vannak normális pasik is, csak sajnos nagyon kevesen, ugyanúgy, ahogy normális csajok is kevesen vannak, mindenesetre bízni kell benne, hogy a normálisak megtalálják a Párjukat és ha már így történik, meg is becsülik egymást.

17 éves vagy, nem maradtál le még semmiről, hidd el ha megfelelő a hozzáállásod és érett a gondolkodásod (márpedig nagyon is annak tűnik), akkor nem lesz gondod, szóval ne félj, hogy egyedül maradsz! :) Tudod, a jó dolgokra mindig várni kell... :D

Fel a fejjel! :)


22N

2014. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a mai magyar véres vadkapitalista valóság. Jól mondták az előttem szólók, az idősebbek sem feltétlenül jobbak, és a legártatlanabbnak tűnő emberekről derülnek ki sokszor a legvadabb dolgok. Ők a legveszélyesebbek, mert róluk nem rí le, hogy mit is várhatsz tőlük, és bennük tudsz a legnagyobbat csalódni. Tény, hogy nagyon nehéz normális embert találni, akivel még össze is illetek, és mindketten éreztek valamit egymás iránt, de nem teljesen lehetetlen. Járj nyitott szemmel, és próbálj meg nem elkeseredni.
2014. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

So fkcin b*es.

Az ilyenekkel helyedben gyoran megszakítanám a kapcsolatom.

Ne az ilyen agyatlan zéró "srác"októl akarj bármit is....

Használd az agyad kérlek!! Ily semmirevaló férgektől csak faaszt kaphatsz, mást nem.

18F

2014. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A megcsalás nem normális vagy helyes, kizárólag ebben jól látod. Azt viszont kár belekeverni, ha valakinek rövidebb idő alatt több ismerkedése van. Ha nem párhuzamosan, egymás háta mögött és a másikat becsapva, hanem szakítást követően, azzal mégis mi a baj?


Szerinted egészségesebb az, mikor valaki már később, házas fejjel kezd el kicsapongani, mert rájön, még nem élte ki magát és hiányzik neki a kaland? Huszonéves korban pont az a jó, ha az ember kísérletezik, ha ismerkedik és TAPASZTAL. Ezért hívják diákszerelemnek, akár 16 éves, akár egyetemista.


És a megrögzött szókiforgatók kedvéért, ez nem azt jelenti, hogy orrba-szájba, mindenkinek széttett lábakkal vagy falu bikáját játszva végigmenve a fél ismerősi körén.


26/F

2014. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!