Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek tetszenek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek tetszenek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok. Régebben nagyon sportos voltam igazi bomba csaj nagy mellek Szép popsi feszes comb has.De mindig irigyeltem azokat a lányokat akik sokat ehetenek.Háromnegyed éve elhagyott a pasim aki mindig nyagatot hogy nézek ki jól.Így elhatároztam hogy nem sportolok annyit mint előtte plusz eszek jó hizlaló kajákat. Meglepően gyorsan elkezdtem kerekedni.A feszes combom löttyögős lett. A popsim is puha lett meg nagyobb is.A hasam is elég nagy lett.Tehát meghíztam.De így husisan jobban éreztem magam.Tetszek magamnak így hogy van mit rajtam fogni. A kezdéskor 42kg voltam most 78 kg (168 cm magas vagyok) Tudom hogy nem a legegészségesebb.De van akinek tetszik az ilyen?

2014. dec. 22. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
168 centihez nagyon sok a 78, én is ilyen magas vagyok de még a 65 kilómmal se nézek ki a legjobban. Persze biztos van, akinek tetszenél így is, de elég kevesen és lehet aki neked tetszene, annak pont egyáltalán nem tetszenél. Örülnél, ha csak 1-2 ember közül tudnál válogatni akik neked egyáltalán nem szimpatikusak, csak mert a többinek nem kellesz?
2014. dec. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem, nem.
2014. dec. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos van, de az nem én vagyok. Ez a "jobban érzem magam" duma meg csak az akaratgyengeség igazolására jó. Majd ha két év múlva cukorbeteg leszel, meg 10 év múlva túl leszel egy infarktuson, akkor nem fogod jól érezni magad.
2014. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden relatív. A jó alkatú csajok 180 centis 100 kilós férfit dagadtnak találnak, de egy ilyen "erősen mackós" férfinak simán lehetsz vonzó.


Magamat is hozhatnám példának 18-20 évesen szuper jó formában (versenyszerűen kenuztam( kb. 20 csajból egyet találtam szépnek, 25-30 évesen meg már összességében jó, de nem tiszta izom testtel már kb. minden 5. csajt egész jónak találtam, egy-két ital után buliban meg még több jó csajt lát a férfiember :)

2014. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jo csaj vagy!
2014. dec. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 78 nagyon sok!



Amúgy kamu a kérdés.

168/42-vel nem igazán lehettek nagy melleid, formás popsid... Ez erősen anorex kategória.


9 hónap elég nehéz 36 kilót hízni, és hogy még jól is érzed magad, az teljesen kizárt!

2014. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól éreznéd magad nem tetted volna fel a kérdést:)
2014. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"168/42-vel nem igazán lehettek nagy melleid, formás popsid..."


Ez mondjuk nem feltétlen igaz, ismerek olyan csajt aki iszonyat vékony, és mégis akkora cicije van hogy olyat nagyon ritkán látni természetesben. Az mondjuk igaz hogy az ilyennek már 30 évesen elég lógós lesz.

2014. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem kamukérdés.Az hogy neked mi a nagy mell az más kérdés.De a fenék meg nem a háztól lesz formás hanem ha izmos
2014. dec. 22. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Izgató lehetsz;)
2014. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!