Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan emberekhez szólna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberekhez szólna a kérdésem, akik el nem tudnék hinni azt, hogy ők tetszenek valakinek, hogy szereti őt valaki, illetve nem tudja, hogy miért szeretnék őt. Miért gondoljátok ezt így?

Figyelt kérdés

Tudnátok rajta változtatni? Ha igen, és mégsem tesztek semmit érte, miért nem?


Kérlek titeket, a korotokat és a nemeteket is írjátok oda!


2014. nov. 19. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarnék bárkinek tetszeni?
2014. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pont így vagyok.Ha megismerek egy lányt a legtöbb egy beszélgetés után leráz valami hülyeséggel.
2014. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok volt a pofon és a visszautasítás, méghozzá úgy, hogy igazából nem is vagyok ronda. Sőt. És ennek az ellentmondásossága miatt érzem azt, hogy igazából senkinek sem kellek, és ha még is, az rövidtávú vonzalom, el fognak hagyni, csak idő kérdése.

Nem tudtam még rajta változtatni, csak figyelmen kívül hagyni próbálom, el akarom nyomni magamban, mert ha így áll hozzá az ember, alapból bukásra van ítélve. A lányoknak ez amúgy se vonzó, ha a srác belül gátlásos, ilyet ki fogadna el? Senki.


20/f

2014. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert nem "helyesnek" születtem,és így a nők emberszámba sem vesznek...

Változtattam amin tudtam,mégsem lett semmi eredménye.Csak a kudarcok sokasága a sok év alatt...Visszautasítások,megalázások,csak ilyenekben volt részem sok év alatt,és ha csak ezt kapja az ember,elég hamar megunja... én 8 év után untam bele teljesen...

23/F

2014. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szinten sok csalodas. Pedig nem vagyok csunya, kedves vagyok es segitokesz. De nem vagyok a tarsasag kozeppontja. Akikkel eddig voltam kapcsolatban az is csak veletleneknek koszonheto aztan persze en estem pofara. Ja es a legtobb pasi akit ismrek csak dugni akar

22/L

2014. nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!