Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság elaludni a másik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság elaludni a másik fél társaságában?

Figyelt kérdés
Átjött ma a barátom, és ölelés után néztünk filmet, és kb 1 perc után beauldtam az ölébe. és nem ébreztet fel, csak jóval később. Ugye ez nem volt bunkóság a részemről ?
2014. dec. 22. 16:41
 1/7 To7ka ***** válasza:
Inkább aranyos!! Szex közben elaludni már bunkóság:DD
2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, egyáltalán nem volt bunkóság. :)

Az én barátnőm, akivel 4,5 éve vagyunk együtt, ő is beszokott aludni. Nincs ezzel semmi gond. Sőt...ezek szerint megbízol benne annyira, és eltudsz mellette annyira lazulni, hogy elaludj az ölében.


Nincs is jobb, mint amikor a szerelmed hozzád bújva szundizik és közben szuszog. Megnyugtató, bizalomépítő. :)

2014. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Buford Tannen ***** válasza:
46%
menj a picsba kettes
2014. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsikém, van még hasonló, értelmes hozzászólásod? Kérlek, ne oszd meg velünk.


Csak nem fáj, hogy valakinek összejött a magánélete? Neked meg nem jön össze? Megtudom érteni...


Hát, hiába drágám nehéz az élet, kivált kép veled...


Puszillak.

A kettes.

2014. dec. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Buford Tannen ***** válasza:

Uhh basszus ezt másik kérdéshez akartam írni. Láttam egy csúnya választ, a teló véletlen visszaugrott a kérdések listájára, én meg ezek szerint elnyomtam.és nem is néztem hova csak írtam.

Még egyszer sorry!

2014. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahh, vagy úgy! Semmi gond! További kellemes napot! Köszönöm a válaszod! :)
2014. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Buford Tannen ***** válasza:

Ez a leg kevesebb.

Kellemes ünnepeket!

2014. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!