Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nemjárok bulizni, meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nemjárok bulizni, meg egy kicsit félénkebb vagyok, de nem csúnya lány, akkor sosem lessz pasim?

Figyelt kérdés

Nem szoktam járni bulizni, meg egy kicsit félénk is vagyok..

Volt már pár jelentkezőm, volt velem egyidős is , és idősebb is, de visszautasítottam mindegyiket, mert nem tetszedtek (volt amelyéknek a külsője nem , és volt amelyéknek a belsője nem tetszedt , ezért utasítottam vissza őket..)

Még sosem volt pasim..

Szerintetek , hol találhatnék olyant , akinek a külsője és a belsője is megtetszik? Ez nekem teljesen lehetetlen.. :/ Sosem fogom megtalálni számomra az igazit? :(

Létszi normális válaszokat írjatok! :) Köszi előre is! :)

15/L


2014. dec. 22. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
itt.
2014. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne válogass annyit,és akkor lehet...

Majd visszasírod még később,akit előtte elutasítottál,csak akkor már késő lesz :)

2014. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én leszek a pasid ha küldesz magadról képet :P
2014. dec. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Előtted az élet, szóval ne amiatt aggódj, hogy sose lesz senkid. Éppen csak beléptél abba a korba, amikor az ilyen dolgok kezdenek előtérbe kerülni. És ha eddig volt jelentkező ezután is lesz, és lesz olyan aki tetszik majd neked.
2014. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, te is pont úgy fogod végezni mint a többi ilyen ember. De ne aggódj kérdező, egyedül is fantasztikus életet lehet élni, majd nézel videókat a gépen meg minden.
2014. dec. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!