Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hazudok az összes baratnőmnek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudok az összes baratnőmnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gimnaziumban beleszerettem egy osztalytarsamba es NEM TUDOM ELFELEJTENI 3 éve. Pedig volt hogy egy évig nem is beszéltünk,nem is talalkoztam vele. De csak ha meglatom egy kepen,azonnal felizzik az érzés megint. Gyakran jarok a lakhelye felé,mindig őt keresem a szememmel.


Több lánnyal is jártam időközben,őket is szerettem valamennyire es kívántam,de olyan langolast egyik irant se ereztem. Szerelmes nem tudok lenni belejük,hiaba mondtam nekik hogy igen. Iránta tudnek de nem erdeklem, komoly baratja is van már..

Ez kezd beteges lenni.

Mit tegyek?

21/F


2014. dec. 22. 20:05
 1/5 anonim válasza:
Na ez egy jó kérdés, hagyok itt egy kommentet, mert kíváncsi vagyok a megoldásra :D (Ugyanez csak 17/F, és 5 éve tart)
2014. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarod elfelejteni. Én úgy tapasztaltam, hogy ezt valamennyire tudjuk szabályozni, valószínűleg ő számodra a legjobb, akivel találkoztál, ezért még mindig reménykedsz, hogy összejöhet. De ha szándékosan nem foglalkozol vele, nem nézed a képeit stb. akkor enyhülhet az érzés. Akard elfelejteni.
2014. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez velem is hasonló. 3 éve az egyetemen találkoztam egy lánnyal, akit azóta sem tudok elfelejteni. Pedig még csak nem is csókolóztunk. Azóta 4 barátnőm volt, de igazán csak azt a lányt szeretem azóta is azt hiszem. Ráadásul csoporttársak vagyunk a lánnyal, így év közben is látom mindig.


Szerintem csak ennyi a baj: Túl nagy volt a szerelem azzal a lánnyal, ezért már nagyon magasan van a mérce minden más lány számára is. Nem kell minden barátnőt, szerelmet olyan őrülten szeretni, mint ahogy azt a lányt szerettük. A szerelemnek különböző fokozatai vannak és nem szabad mindig a legnagyobb lángolást elvárni mindenki iránt.


21/F

2014. dec. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3 eve velem is ez van, de foleg testileg vonzodok iranta..
2014. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hátha találsz valakit, aki végre feledteti. de ha máshogy nem megy, töröld mindenhonnan, kerüld a lakhelyét, más lányoknak meg ne mondd, hogy szereted őket, ha igazából nem.
2014. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!