Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szetintetek lányok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni a bőrömmel az intim területen mivel leborotváltam, és lányok, ti biztos tudjátok, hogy milyen kellemetlen és csúnyácska... :/ Azt szeretném megtudni, hogy mivel tudok rajta segíteni? Kérek mindenkit, hogy kíméljen meg a rosszindulatú válaszoktól!! Köszönöm!! :)

2014. dec. 22. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lefele kell borotválni, akkor kevésbé pattog ki ha ez a bajod.
2014. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Borotvahabot használj, legalább a dombon, ha férfi habod van is jó, érezni a férfias illatot utána úgy sem lehet, mert úgyis megmosakszunk utána. Egyébként én úgy szoktam, hogy mindig teszek magam mellé egy hideg vízzel áztatott kendőt, vagy zsebkendőt, és ha lehúztam egy részen, akkor mindig ráteszem, hogy hűtse. Nekem bevált eddig.
2014. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon szépen köszönöm!! <3
2014. dec. 22. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Szárazon borotválkozol? O.o? én fürdés után még a vízben szoktam,és sose lesz semmilyen kellemetlenség/csúnyaság :)
2014. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!