Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha már az idő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már az idő sem segít?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve szakítottunk az exemmel....legjobb barátok voltunk mielőtt ősszejöttünk.... annyira, de annyira szerettem és imádtam már akkor is, hogy tudtam ezzel csak magamnak ártok...és nem tudjuk egymást kizárni az életünkből...se a letiltások, a nem beszélések vagy az h nem talalálkozunk és nem érdeklődünk a közös barátainknál egymásról..semmi sem működik, mert mind a kettenegy bizonyos idő után megszegjük ezt mert úgyérzem belehalok ha kizárom az életemből és még mindig kegyetlenül szeretem...

#szerelem #idő sem segít
2014. dec. 22. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
maradjatok együtt, idáig érzem a fájdalmad.
2014. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok? És te a férfi vagy vagy a nő?
2014. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és a legfőbb ok a távoság volt és a szüleimet(viszont ők már megváltoztatták a véleményüket, amit a fiú tud)
2014. dec. 22. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok nem is jön szóba újra a múlt? Beszéltetek már róla? Lehet egymást várjátok.
2014. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig szóbajön..ez a 1,5 év a legeslegutolsó idő egymásnélkül..az előtt is volt már ilyen ami után ismét összejöttünk...hiába próbálok mást keresni és másban meglátni ami esetleg lenyűgözne,nem megy! se belsőleg, se külsöleg nem tud azóta senki megfogni...
2014. dec. 22. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez elég sok idő már, nem gondoljátok ennyi idő elteltével még megérne egy próbát?
2014. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a "próbáljuk ujra" igaz nem ilyen sok idő után de már volt...és másra már tényleg nem tudok gondolni csak h az ő oldaláról "se veled se nélküled", de én a "Se nélküledbe" megőrülök. Akinek esetlek van ilyesmibe sajnos tapasztala de túljutott rajta vagy valamivel jobb az nagyon szépen kérem h segítsen!!! :/
2014. dec. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!