Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el valakit úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit úgy hogy 2 éve szerelmes vagyok belé? Korábban együtt voltunk és úgy voltam vele hogy majd az idő segít és elfelejtem de nem 2 éve már ennek hogy vége de bármennyire is próbálom elfelejteni sehogy se megy mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahogy a Sárkányfűárus mondta anno...

"Sárkány ellen, sárkányfű"

Szóval szerezz 1 ,2, 100 másik csajt. De egy csajjal csak egyszer feküdj le, mert utána jönnek az érzelmek.

2014. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy ő ilyeneken nem izgul!


Én is voltam 2 évig feleslegesen szerelmes. Úgy szerettem ki, hogy olyan bunkón viselkedett egyszer, hogy mondtam magamnak: innentől kezdve leszarom a köcsögöt. Mindent száműztem magam körül ami rá emlékeztetett egy pillanatig is. Meg aztán tudatosan tettem a fejére. 3 hétre rá elmentem randizni. Most már csak azt kérdem magamtól ha eszembe jut az a 2 év, minek? Lettem volna vénlány ha arra várok, illúzió volt az egész. Felébresztett az biztos szent akkor abból az illúzióból. Pedig az elején nagyon tette a szépet, reményt adott, aztán meg na mindegy.


Hidd el, elhatározás kérdése is! Az hogy másra is ránézel, szándékosan ha eszedbe jut másra tereled a gondolataidat, ja és beszélgess másokkal!

Valamiért nem jött össze ez a dolog nektek, valami hibádzott. Túl kell lépni.

2015. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!