Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak szereotípiák,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak szereotípiák, álltalánosítások a külső alapján?

Figyelt kérdés

Valahogy sosem értettem, hogy akinek felnyírt haja van, az ecsethaj és "páwa" stb. Mindíg szidják, hordják őket össze vissza, hogy hülyék, műveletlen bunkó parasztok.


Mivel nekem is "ecsethajam" van, csak épp nem az égnek áll, így én is áldozata lettem már párszor. Amikor nekiállok beszélgetni valakivel és elkezdem mondani a magamát, hogy miket olvasok, meg mérnök szeretnék lenni, fekve nyomom a 90-et stb. akkor meg néznek mint aki szellemet látott.


Miért van az efféle sztereotípiáknak helye és miért álltalánosítanak.



2014. dec. 22. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
retard meleg páwa
2014. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90 mit nyomsz fekve? 90 szem borsot? :D :D
2014. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Te sem vagy különb, ha azt hiszed, hogy attól intelligens vagy, mert mérnök akarsz lenni.

Én mérnöknek tanulok, és hidd el, elég sok a hülye a karon.

2014. dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Parancsolj. Fekpadon kinyomom párszor a 90kg súlyt segítség nélkül :)
2014. dec. 22. 23:19
 5/15 anonim ***** válasza:
ezt mikor álmodtad? :D ecsetke :D
2014. dec. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a páwák max legendákat hallottak a könyvekről,és nem mérnökök szeretnének lenni,hanem vv-k.
2014. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#3 Itt is egy sztereotípia :D Szakközépben tanulok Elektronikát 11. évfolyamba. Nem igazán tartom magam hülyének. Maximum trehánynak, lustának. szakmai tantárgyakból 4-5-ös vagyok. És Villamosmérnökire készülök.
2014. dec. 22. 23:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, én is ilyen vagyok, ez az igénytelen emberek mentsvára, hogy vagy jól/divatosan nézel ki, vagy intelligens vagy, és a kettő együtt nem jár.
2014. dec. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ez max a prolik divata.
2014. dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
badarság.. Értelmes válasz hiján sokra nem mentem :D
2014. dec. 22. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!