Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan kérdést látok, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan kérdést látok, ahol lányok kérnek véleményt a külsejükről. Kik lehetnek a válaszolók?

Figyelt kérdés

A férfiak (nevezzük esetleg kisfiúknak őket) meg kórusban fújjolnak olyan lányokra is, akik után, ahogy mondani szokás

megnyalnák mind a húsz ujjukat. Mire jó ez? Vigasztalni akarják magukat?



2014. dec. 21. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Véleményt kérnek. Mi pedig mondunk. Az, hogy fáj, arról megint mi tehetünk??
2014. dec. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is raktam mar ki kepet,es nem.azert hogy vigasztajam magam. Caak tenyleg kivancsi voltam hogy masok hogy latnak (idegenek)
2014. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy te úgy érzed, hogy adott lány után megnyalnád mind a 20 ujjadat, másnak miért kéne ugyanezt éreznie?
2014. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Nem az a kérdés, hogy kik a válaszolók, hanem az, hogy a kérdező hogyan és miért jutott el odáig, hogy úgy akarja az önbizalmát növelni, hogy kiírja a kérdést.


A másik kérdés, hogy az ilyen válaszokat adó emberek miért támadnak. Gyanítom azért, mert így akarnak elhitetni magukkal egy hamis képet, hogy leplezzék gyengeségüket. Mindig könnyebb másokra hárítani a felelősséget, minthogy szétnézzünk magunkban.


21/L

2014. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aztán meg kiírjátok, hogy menjek prostihoz, mert még mindig szűz vagyok?
2014. dec. 21. 15:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyezik az ízlésünk. Nem vagyunk egyformák, ha valami nem tetszik, ki kell mondani. Persze, kultúráltan.
2014. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy anonim oldalon nyilván hazudozunk össze-vissza.
2014. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

aki véleményt kér az azt kap....ha valaki nem szép,és leírják elkezd picsogni,akkor meg minek rakja ide...eleve egy lelki gyenge ember,de mintha még könyörögne hogy rúgjanak bele :D


én inkább az ellenkezőjét látom,kiraknak egy képet,és a gyakori 90% meg megba*-szná még a fa odvát is.


én sosem szoktam bántón írni mondjuk.

2014. dec. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Ha kérnek egy véleményt akkor kapnak. Az túlzás hogy "fújjolnak" minden lányra. Nem egy kép van kinn aminél kb. a csaj csak dicséretet kap, de van olyan is aki pont az ellenkezője.

A vélemény egyénfüggő, a kérdés pedig fel van téve így a fiúk leírják hogy ők mit gondolnak, esetleg pontoznak.

2014. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!