Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire ragaszkodtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire ragaszkodtok a szerelemhez egy kapcsolatban? Feltétlenül szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen hülyeség az a szöveg, hogy 2 év után elmúlik a szerelem, és szeretet lesz a helyén... Személyes tapasztalat és magam körül millió ellenpélda van erre. Tehát úgy érzem, ha a szerelem elmúlik, és nem tesz egyikünk se azért, hogy visszatérjen, sőt mi több, értelmét se látjuk, akkor már nincs értelme magának a kapcsolatnak sem, szerintem.


Ebben a kérdésben egyik nagyrabecsült pszichológia professzorasszonyom motivál, mellesleg. 80 éves a drága, és a pletykák szerint 50 éves a férje, a "nagyi" igen élénken és leplezetlenül szeret mesélni aktív és intenzív szerelmükről. Kétlem, hogy kivételes esetről van szó, én a magam részéről hiszek abban, hogy ha teszel érte, akkor a szerelem életed végéig megmarad, és nem lanyhul le szeretetté.

2014. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Tehát úgy érzem, ha a szerelem elmúlik, és nem tesz egyikünk se azért, hogy visszatérjen, sőt mi több, értelmét se látjuk, akkor már nincs értelme magának a kapcsolatnak sem, szerintem. "

Na, azért megnézném én azt a hétköznapi kapcsolatot, ahol valakik munkahely, hétköznapi problémák, gyerekek, fáradtság, kimerültség, stresszes élethelyzetben hosszú évekig fenn tudják tartani az igazi lángoló szerelmet! Annak csak gratulálni tudok! És mutass egy ilyen példát erre, hogy valakik ezt tényleg képesek mondjuk 10-20-30-40 évig fenntartani! Szerintem egyet sem fogsz és majd rájössz te is, hogy ilyen nincs!:D

Igen is az évek múlásával, egy hosszú ideje tartó párkapcsolatban nem lesz már meg az a lángoló szerelem, de ettől függetlenül természetesen szerethetik egymást és lehet közös jövőképük hosszú-hosszú évekre, de a lángoló szerelem igen is elmúlik egy idő után! Nagyjából már azért is, mert nagy a különbség a között, hogy egy kapcsolat most indult és minden új benne, teli van az ember hormonokkal, vágyakkal, meg mindennel, meg eltelt 10 év és már mindent tudsz a másikról, már megszokott a dolog, plusz jönnek mellé a mindennapok.

De ha valaki a nagy szerelem elmúlása, gyengülése után csak úgy inkább véget vetne a kapcsolatnak, na annak se lesz hosszú-hosszú évekig tartó párkapcsolata, 1 db sem, az is biztos!:)

2014. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát az elején feltétlenül.
2014. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!