Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy csúnya pasiként belőlem minden szép lány látványa rossz érzést vált ki?

Figyelt kérdés
Azonnal arra gondolok olyankor, hogy hiába akarom, nekem ilyen úgysem lesz..
2014. dec. 23. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csúnya vagyok, de annyira, hogy nekem aztán meg semmilyen barátnőm sem lesz, mert minden lány undorodik tőlem.
2014. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális. Sajnos nekünk, csúnya pasiknak ebbe bele kell törődnünk.
2014. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehettek csúnyák, mindenkinek megvan a párja, te most a tükörbe nézel és kicseszett csúnyának érzed magad, de ez csak az önkritika. Ismerek egy olyan csúnya gyereket aki torz arccal felszedett egy csajt, tőle biztos nem vagy csúnyább. Nem kell Depresszióba esni, csak mert úgy érzed, lehet, hogy a viselkedésed miatt undorodnak tőled a csajok, ami ellen tehetsz, hacsak még kamasz korban vagy kérdező, akkor várjál még a csajozással, várd meg, hogy érettebbek legyetek, és megfontoltabbak.
2015. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!