Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi alapján él az a felfogás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján él az a felfogás, hogy aki csúnya, az feltétlenül normális és rendes?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert aki szép az bunkó:D de ez igaz is:s 17f
2014. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noydra ***** válasza:
Ezt terjesztik, hibásan. Ahelyett, hogy magukba néznének(nem tükörbe!).
2014. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az emberek többsége legtöbb esetben az előnyös külsővel társuló egoizmus miatt gondolja így. Persze ettől függetlenül egy csúnyább ember is lehet ugyan olyan szemét emberileg...
2014. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz mindenre, de míg egy jóképű férfi úgy is talál párt, hogy nem viszi túlzásba a személyiségfejlesztést, addig egy rondább pasi, mikor belátja, hogy a külseje miatt abszolút esélytelen, megpróbálja fejleszteni a belső értékeit. (Amivel aztán szintén nem megy sokra.) Tapasztalatból írom.
2014. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, velem legutóbb egy ocsmány pasi volt szemét, én hülye meg beleszerettem, mert kedvesnek tartottam, de ez csak álca volt.

Szóval nem a külső a lényeg.

2014. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
meg itt is azt tapasztalom, hogy a magukat rondának valló pasik a legundokabbak, a legértetlenebbek, a legostobábbak, míg egy olyan srác, aki nem foglalkozik a külsejével, az normálisabban áll másokhoz is.
2014. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
6: Ja, egy ocsmány pasinak pont elég nagy csapás az, hogy ronda külsővel kell élnie, erre meg még ilyen negatív értékeket is rendelsz hozzájuk. Gratulálok az általánosításhoz. Én pl. ronda pasiként teljesen normálisnak érzem a belsőmet, viszont arra, eddigi tapasztalataim szerint egy lány sem kíváncsi.
2014. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A csúnyák terjesztik :)

Ja és mindenki más meg felszínes, ítélkező stb. és csak a többi lelki sérült szép emberrel állunk szóba.

2014. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 7


Csak igazoltad azzal a kommenttel, amit a 6-os állít (legalábbis egy részét). :)

2014. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Nézd, ha te ezt olvasod ki a sorok közül, akkor tégy úgy. Mindenesetre a felsorolt jelzők közül egyik sem érvényes rám nézve. Én teljesen normálisnak vagyok, sem az undok, sem az értetlen kifejezés nem illik rám, az ostoba meg végképp nem. Bár ha abból indulunk ki, hogy manapság a többség kihasználja a lányokat, mint egy tárgyat, megalázza őket, továbbá a többség által követett viselkedésformát fogadjuk el normálisnak, akkor vállalom az abnormanciát. Minden lánnyal kedves és tisztelettudó voltam eddig, még azok után is, amilyen megaláztatásokat el kellett viselnem a külsőm miatt. Ráadásul ezért sosem a nőket hibáztattam, hogy felszínesek lennének, hanem magamat, hogy miért kellett világra jönnöm egy olyan testtel, ami csak undort tud kiváltani a nőkben. Bár nyilván a mostani mondandóm is kiforgatod majd és a saját elméletedet alátámasztandó tényekként tálalod, de már megszoktam, hogy mindig a padlón fekvőbe rúgnak az emberek.
2014. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!