Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavar, ha egy csòk után úgy viselkedik a parteretek, mintha 1 éve együtt lennétek?

Figyelt kérdés

elkezd cicàmbak szòlítani, mondja, hogy màr miòta vàrt ràd, stb....

Engem ez taszìt. Vagy csak én vagyok alkalmatlan?

18L



2014. dec. 23. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Igen én is így vagyok ezzel.

1 hétre rá már kimondta azt is, hogy szeretlek.

Túl sok, megfojt. 20l

2014. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%
A nők hülyék.
2014. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

én nem mondok olyat ami nem igaz :D így ilyet aligha hallhat bárki.....De érdekes akkor meg az a baj hogy érzéketlenség van


csak a baj van veletek!!,főleg amelyik befélti a pináját,a szerelemre várva. :(

2014. dec. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem(pasi vagyok) ez 2 oldalú ügy.

Az egyik, hogy az addig egyáltalán nem biztos érzelmek miatt elég ideges volt és nem adta önmagát teljesen.

Aztán megnyugodott és lazább lett az illető.

Én szerencsére elég közvetlen, őszinte és nyugodt vagyok mindenkivel mindig, így a fokozatosságot kedvelem. A szeretlek pedig a fene tudja. Akkor kell mondani, amikor érzi az ember. Nekem ez leghamarabb 2 hónap alatt jött össze.

2014. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem zavar, mivel nem csókolózok össze-vissza mindenkivel, csak azzal akivel kapcsolatot szeretnék. Tőle meg jól esik ilyeneket hallani.

20/L

2014. dec. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!