Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfogadni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni, hogy akivel együtt voltam kapcsolatban, azt mondta nem szerelmes belém, és dobott?

Figyelt kérdés

Azelőtt pedig nagyon megvoltunk, és most még beszélni se tudok vele normálisan.


Lehet bennem van a hiba, de ez engem zavar.

Konkrétan nyersen lesz*rozta az értékeimet, nem tud rám miért felnézni. Ez nagyon bánt.



2014. jún. 26. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ezt hivják szemétládának:))))

akik végig csak arra mennnek, aztán dobnak hogy ja bocsi még sem érzek semmit......

felejtsd el nehezen de menni fog :)

2014. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem a volt barátnőm csinálta ezt, már 5 hónapja együtt voltunk azt hittem hogy minden rendben van ,és ő is legalább fele annyira szeret engem mint én őt, aztán megtudtam hogy megcsalt, és amikor kérdeztem hogy miért tette? azt válaszolta hogy azért mert nem szeret, jó szemét dolog volt tőle ,és még úgy csinált mint ha én lettem volna a szemét, mindig mindent rám fogott még a saját hibáit is
2014. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk, ugyanez történt velem is.

Szeret, imád, az első találkozás választ adott nekem, vágtat hoozzám, hogy velem legyen stb. stb.

Majd egyszer csak szakít, mert "valami hiányzik", "nem érzi a pluszt".

?

Ez egy hónapja történt, azóta se bírtam megemészteni.

Ha valaki mindne határidős munkát stb, félrevág, hogy velem találkozzon, annak milyen "plusz" hiányzik?

2014. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
* Választ adott NEKI mindenre.
2014. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jobb hogy most tudtad meg, mint például 5 év múlva. most még tudsz újra kezdeni és találni 1 olyan lányt aki megérdemel téged. fel a fejjel.
2014. szept. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!