Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek olyan, hogy az elején bizonytalanok voltatok egy lánnyal kapcsolatosan, aztán meg megszerettétek, és összejöttetek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valakinek az elején nem kellesz,akkor egy kicsit hagyd,érezze,hogy van benned büszkeség és tartás!Persze ez szerelmes fejjel például rohadtul nem könnyű,tudom.Visznt egy idő után sikerül minimum úgy tenned,mintha leszarnád,ha nagyon összeszeded magad,márpedig össze kell.Légy ugyanaz a vidám,magabiztos csaj,akinek látni szeretnéd magad,és lássa,hogy boldog vagy nélküle,tudsz mosolyogni.Ha valaha fontos voltál neki,akkor fog még feléd kis lépésekkel közeledni.Ha nem,akkor annyit is ért,nem kár érte.
2014. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan még soha nem volt.

Viszont olyan, hogy én megkedveltem és ő nem, ez a történet már lejátszódott többször is.

2014. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!