Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen változás volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen változás volt egy pasin az, amikor megszerettétek, pedig azelőtt huzamosabb ideig nem akartatok többet?

Figyelt kérdés
Lányok, milyen változás volt egy pasin az, amikor megszerettétek, pedig azelőtt huzamosabb ideig nem akartatok többet?
2014. jan. 5. 23:46
 1/5 Költőnő? ***** válasza:

életem első felnőtt szerelme ilyen volt.

én kezdtem másként tekinteni rá.

végül három évig voltunk együtt.

2014. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de mit csinált?
2014. jan. 5. 23:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz nem kell csinálnia a pasinak semmi különöset, hiszen az addigi tettei és gesztusai hozták ki az érzést. Amikor jön a szerelem érzése, nem igazán lehet elfojtani.
2014. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem csinált semmit, nem változott rajta semmi. Egyszercsak rájöttem, hogy kevés amit együtt vagyunk. Hogy minden pillanatban kell. Hogy mindig rá gondolok, lesem hogy mikor hív, hogy nem felejtem az illatát...Pedig nem akartam.
2014. jan. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

semmit nem csinált.

Mellettem volt, mikor kellett, kitartott, és egy reggel rájöttem, h talán ez igenis fontos és megér egy próbát. Mondjuk voltak kételyeim

2014. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!