Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz amit olvastam? Állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz amit olvastam? Állítólag a velünk azonos szemszínűeket találjuk vonzónak. (pl. barna-barna)

Figyelt kérdés
A környezetemben 1-2 kivétellel tényleg ezt vettem észre.
2014. dec. 23. 19:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nekem kék,az exemnek is kék volt.

azok voltak a szemek ! :) mintha nem lenne lelke.Végtelenül aljas,érzéketlen nő volt.Látszott a szemein

2014. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A lányoknak igenis bejön a barna szem, nem csak a kék..Ne izgulj :D
2014. dec. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. :)
2014. dec. 23. 20:14
 14/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem meg egy heterokrómiás pasi az álmom. :D
2014. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én kék szemű vagyok, és a barna-fekete szemű pasik jönnek be. A kék szeműek valahogy "taszítanak", amikor rám néznek olyan mintha "belém látnának", szóval idegesítenek. :D

(Meg a kék szeműekről mindig az egyik volt tanárom ugrik be, aki folyton tapizta a lányokat, meg ahogy nézett ránk a világítós kék szemével, szinte felfalt, grrr...)

2014. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem barna a szemem, és szeretem a barna szemű pasikat, de a mostani barátomnak kék, és elolvadok tőle :) Nagyon különleges a szeme, váltja a színét attól függően, hog ymilyen a hangulata :) Belül kék, kívül barnás-sárgás, imádoM!
2014. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én az albínó lányokat szeretem.
2014. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. Nekem pl. nem barna a szemem, és mégis a barna szemű lányokhoz vonzódom durván. De nem para, ha kék, vagy zöld a szeme, az összkép a fontos az arcnál, jellemnél is.
2014. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom igaz-e, de lehet benne valami.

Nekem barna szemem van (kicsit geszenyebarnás ?!), és a barna szemű lányok tetszenek :D

Főleg a BB kombinációs leányok.

2014. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hat, en zoldszemu vagyok, es ket baratomnak valoban zold szeme volt. :D Viszont utanuk egy barnaszemu sraccal voltam, es most egy kekszemu tetszik, szoval nalam is bukott.
2014. dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!