Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ekkora probléma, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma, hogy nem mondtam meg, hogy van barátom, csak amikor rákérdezett?

Figyelt kérdés

Egyetemen ismertem meg a srácot. Egy héten át nagyon jókat beszélgettünk, lelkiztünk, még vásárolni is eljött velem. Folyton hangsúlyozta, hogy értékes vagyok, növelni akarta az önbizalmam.

Teljesen baráti volt az egész dolog, soha nem nyomult rám. Megkérdezte, hogy van-e barátom, én meg mondtam, hogy igen. Erre kibukott, elhordott minden hazudós riherongynak, olyanokat mondott, hogy a barátom tuti valami magas, sportos bunkógyerek, és, hogy neki járnék inkább mint nő, mert ő pofozott helyre a padlóról (?!).


Tényleg abszurd a szitu, vagy pedig én rontottam el valamit?


2014. dec. 3. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy többet szeretett volna.
2014. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A hisztijéből ítélve a saját képzeletéért akar téged hibáztatni. Ha flörtöltél vagy randiztál volna vele, akkor jogos lenne.
2014. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Na ezért nincs fiú és lány barátság..
2014. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 To7ka ***** válasza:
57%
Abszurd nagyon fura srác. Úgy érezte, hogy amit megtett érted feljogosítja, hogy a barátnője legyél. Óvatosan. Egyetemre pláne, nagyon sok sikertelen srác van, akikre SOHA életükbe még csak rá se mosolyogtak, nem hogy szóba álltak volna velük a lányok. Innentől már egy köszönés is elég lehet, és Te leszel álmaik hercegnője, fülig belédszeretnek (hisz Te vagy az első akihez "közel" kerültek), és pár napos/hetes zaklatók lesznek. Ha meg ennyi időt töltöttél vele, akkor már tulajdonolni akarna. Jah.. vannak beteg emberek:) Persze nem árt ha véletlen se fűzöl más pasikat míg barátod van, és nem haveri szinten lelkizel és hordod őket vásárolni. Az meg már valahol a barátzóna és a srác kihasználása... (mivel ez a barátod dolga lenne, nem a pasid jó szexre, egy pasi barát lelkizni, egy pasi barát vásárolni visz el, egy harmadik pasi barát meg főz rád, stb stb... Érdemes korrektül 2 oldalún betartani a szerepeket:))
2014. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ezen miért kell így hisztizni felnőtt ember létére... És én még azt hittem, én viselem rosszul, ha nem úgy történnek a dolgok, ahogy szeretném
2014. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
# 4 vásárlás és a lelkizés mióta egyoldalú?
2014. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
A Nőknél ez már nem újdonság hogy egyszerre több vasat is tartanak a tüzbe,és kelletik magukat.
2014. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Én is elmegyek veled vásárolni,persze ha csak te fizetsz.
2014. dec. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Soha nem hülyítettem egyszerre több pasit. Nem kellettem magam, és semmi arra utalót nem tettem, hogy akarnék tőle barátságon kívül bármit is.

A barátom a lelki társam, vele is szoktam lelkizni értelemszerűen.

Vásárolni suli után mentem, és Ő AKART JÖNNI, mondtam, hogy fárasztó, meg nem pasiknak való móka az, hogy ha én vásárolok, de ragaszkodott hozzá...

A lelkizés meg nem volt egyoldalú, én is meghallgattam minden nyűgjét, és még a fodrászomhoz is elvittem, hogy csináljon neki jó frizurát, törődtem vele, korrepetáltam...stb.

2014. dec. 3. 20:09
 10/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kezdettől fogva egyértelműen nyomult rád, és ha jobban nézett volna ki, tuti észre is vetted volna.
2014. dec. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!