Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Ezt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Ezt már tényleg nem értem. Valaki légyszi segítsen!

Figyelt kérdés
14 vagyok, és van egy 12 éves lány akibe beleszerettem. (igen, 12 és én 14.) Még amikor kisebbek voltunk, akkor szinte minden nap együtt voltunk. tehát beszélgettünk, játszottunk néha veszekedtünk meg ilyenek. Meg mondtam neki, hogy tetszett/tetszik nekem, és azt mondta, hogy én is neki. régen is, és most is. Minden tök happy meg izé, erre rámír osztálytársa, hogy neki már nem tetszem, de ő meg azt írja, hogy szeretné ha szeretne és egyre jobban meg neki, aztán meg barátnője rámír hogy ő már nem szeret engem, meg már egy másik fiú tetszik neki, erre ő meg ízt írja másnap hogy ez nem igaz, és szinte mindig amikor beszélünk akkor azt írja hogy fontos vagyok neki, meg ilyenek, és már tényleg nem tudom, hogy mi van.. nem értem. Én szeretem őt, meg minden, de ezt így most akkor sem értem. Szeretné ha szeretne és egyre jobban megy neki? meg az is amit barátai írtak meg minden és.. áhh. nem értem Annyit akarok tudni, hogy akkor most Igen, vagy Nem.
2014. dec. 23. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A barátnője is rád van indulva :D
2014. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De kb 2 írt rám. vele együtt 3. de már tényleg nem tudom mi van..
2014. dec. 23. 20:54
 3/17 anonim ***** válasza:
A lány szerintem tényleg szeret. Csak a barátai szivatnak téged. Vagy féltékenyek....!!!
2014. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát remélem. De amit ő írt, hogy szeretné ha szeretne és egyre jobban megy neki, az mit jelentene? mondtam neki, hogy ne kényszerítse azt hogy szeressen ha nem tud / nem akar, és annyit válaszolt rá, hogy nem kényszeríti magát de ezt nem érthetem.. tehát.. mi van??
2014. dec. 23. 21:01
 5/17 anonim ***** válasza:
az hogy vagy kicsi még egy kapcsolathoz vagy nem hiszi hogy tényleg szereted
2014. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
.. Pedig én tiszta szívemből szeretem őt, és szeretném ha tudná de ha tényleg az van hogy azért írja ezt meg ilyeneket mert hogy kicsi hozzá akkor azt mondom oké mert eltelik pár év és érted de ha nem tetszem neki akkor.. :/ az a lényeg hogy nem szeretném őt elveszíteni.
2014. dec. 23. 21:08
 7/17 A kérdező kommentje:
Egy ideje írok neki és ott van az hogy látta, de nem válaszol.
2014. dec. 23. 21:10
 8/17 anonim ***** válasza:
Jajj te aztán tényleg szereted.... szerencsés lány.... szerintem akkor beszélj vele.... kérdezd meg nyiltan hogy szeretne e tőled valamit vagy nem....!!! Vagy legyetek csak barátok.... ird meg hogy mit válaszolt rá...!!! ez fontos
2014. dec. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem.. ott van a "Látta" mint eddig is.. de még semmi. :[ hogyha válasz érkezik tőle azt továbbítom ide.
2014. dec. 23. 21:16
 10/17 anonim ***** válasza:
lehet szarakodik a telója....!!! vagy sajnos lehet a másik variáció... hogy megjátssza magát és szórakozik veled és közbe ott röhög a barátnőivel rajtad... de ezt a lehetőségen egyelőre zárjuk ki
2014. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!