Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár-diák történeteket írtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák történeteket írtok nekem?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm kezd vonzódni a tanárához. Ebben kérném segitsegetelet . Tanár-diák torteneteket tudtok mondani?mit mondjak neki szeretnek neki segiteni atveszepni ezt az idoszakot.uzibe is lehet.

Előre is köszönöm


2014. dec. 24. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Már volt több ilyen kérdés, de a valósakat természetesen senki nem meri leírni, ne viccelj. ha meg mégis, majd jönnek a "kamus vagy vaze.." beszólások, pedig bizony nem ritka jelenség (akár ha csak abból indulok ki, amiről én tudok, és az se kevés ...).

Egyébként érdekes jelenség, és érdekes kutatási terület is lenne, ha nem lenne ekkora tabu nálunk e téma, mert jó pár éve egyre több olyanról értesülök, amikor nem a "hagyományos" tanár úr és diáklány kapcsolata alakul ki, hanem bizony a 28 éves tanár néni úgy megőrül a 17 éves srácért, hogy még olyat is hallottam h tanár néni őszintén megmondta "gyengébb pillanatában" h bizony a 17 éves kissráctól ezerszer többet kap a szexben, mint a férjétől valaha is kapott.

Ugye érdekes az élet? A srác meg persze izginek tartja, h van neki egy idősebb csajszija, aki ráadásul tanárnéni :)


Hát ez a helyzet, de mint említettem, nálunk erről nem lehet beszélni, hiába tudnak sokan ezt-azt ... csak valahogy a jelenlegi környezetben és közfelfogásban mindenkinek ajánlottabb a szemellenző felvétele és senki nem tud semmiről, kész.


Mindenesetre én is szívesen olvasnám ha így anonime páran le mernék írni (persze beazonosíthatatlanul) a történetét!

2014. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tanár elővette a farkát, a diák leszopta és 5-ös lett a Matek éretségie
2014. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es: hagyd már ezt a hülyeséget, én tényleg nem értem, hogy lehet ennyire elferdíteni a valóságot. Miért gondolod h ebből állna a kapcsolat, csak mert tanár+diákról van szó?
2014. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már befejeztem a sulit mikor összefutottunk a volt tanárommal. Iszogattunk, másnap is találkoztunk aztán egész nyáron majd összejöttünk, összeköltöztünk rá 2 évre összeházasodtunk és most van egy kislányunk is. Imádjuk egymást. Ő életem szerelme. Ennyi.
2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszpkat. Első válaszoló igen de teljesen más ha ha átéli ezt a helyzetet ès nem szeretem ha elitélik ugy velem h ezeket az embereket nem bantani kell hanem segiteni nem biztatni hanem segiteni atveszelni ezt a dolgot :)
2014. dec. 24. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
igen-igen, és civilizált országokban igazából a kutyát se érdekli (tudok rá élő példát), na de nálunk, ebben a nagy álkeresztény őskonzervatív felfogásban mit is várunk? tanár és diák? fúj, erkölcstelen és sőt még bűncselekmény is talán .... nálunk a közgondolkodás kb ezen a szinten mozog. Pedig hát ugyan már mi természetellenes lenne abban ha egy frissen végzett 25 éves tanár összejön a 17-18 éves diákjával? ez csak nálunk ilyen szenzáció ....
2014. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!