Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok nekem tanár diák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok nekem tanár diák szerelemről történeteket írni? Jók linkek is és saját tapasztalatok is. Főleg a középsulis történetek érdekelnek.

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 08:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%

Pont errefelé volt egy ilyesmi eset olyan 7 évvel ezelött. Tanár beleszeretett egy lányba. Csak a a csavar az volt hogy a lány azzal a sráccal járt akit a tanár a legjobban kedvelt mert hogy "olyan kis csibész mint ő volt kamasznak" és végülis a lány viszont kezdet a tanárral ez egy pillanat alatt kiderült. A lány fegyelmit kapott a tanárt azonnali hatállyal kirugták.

A srác meg ugye megtdudta a sztorit elkapta az ideg és megvárta az utcán a tanárárt és ugy megverte hogy eltört a tanárnak mindkét karja meg egy két bordája is megrepedt.

2013. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

jajj szegények :(

olyan is érdekelne amikor a lány beleszeret és szép lassan mondjuk a suli elvégzése után kialakul egy kapcsolat. engem pl az sem zavar ha nagy a korkülönbség :)

2013. febr. 23. 08:44
 3/33 anonim ***** válasza:
55%

Hát, hogyne. Az volt osztálytársam (lány - 17 éves) beleszeretett az akkor is infó tanárba(28 éves) Nagyon nagy volt a láv' persze nem sokáig tudták titokban tartani, a dolgot. Amint tanári kar megtudta felfüggesztették a tanárt. Kiküldtek egy levelet szülőknek. Azok meg vérben fürdő szemekkel rohantak meglincselni a tanárt. A kislányra hatottak a szülők. S feljelentést tettek a tanár ellen nemi erőszak vádjával. A kislány "bevallotta" hogy megerőszakolta a tanárbácsi. A tanárt 8 év börtönre ítélték és örökre eltiltották a tanári pályától.


Na megéri?

2013. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
te jó ég! hát egy ilyen sem végződik happy end-del? :(
2013. febr. 23. 09:51
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Gondolom Te is épp ilyen helyzetben vagy, én csak voltam, de szerencsére sikerült nagy nehezen kiszeretnem belőle valamennyire. Természetesen nem is próbálkoztam, mert nem akartam semmi rosszat sem Neki, sem magamnak. (Plusz a családjának sem!)

Linkelek valamit, ami talán segíthet egy picit: [link]


[link]


De azért itt van néhány történet is, ahogy kérted:


[link]


[link]


[link]


Valamint mindenképp tudom Neked ajánlani ezt a könyvet: Sylvia B. Kniner-Daniella (A zene szárnyán) .....Ez abszolút arról szól, amire kíváncsi vagy. Neten már nem találtam, úgyhogy ha nem tudod letölteni, akkor írj privit nyugodtan, és elküldöm Neked pdf-fájlban, ha szeretnéd. Én egy délután alatt olvastam ki, olyan jó volt.:)

2013. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
60%
16 évesen jött össze a csaj az akkori tanárával, (mindkettő defektes volt kicsit lelkileg), az iskolában a diákok körében nyílt titok vola a tnárok közűl csak 1 tudta de mivel a csávó korábbi tanítványa volt falazott neki. Egyik este a csaj a tanáránál töltötte az estét reggel meg menni kellett mindkettőnek a suliba, kocsival mentek de a tanár rosszúl lett vezetés közbe áttért a szembe sávba és frontálisan ütköztek egy kisbusszal mindkettő azonnak meghalt.(Aztán az újságba bekerült a dolog, a suli meg magyarázkodhatott hogy mit keresett a tanuló a tanár kocsijában kora reggel) Ennyi, szerintem irdatlan baromság tanárral kezdeni még egyetemen fősulin is de középiskolába meg pláne, nem az esetből kifolyóan hanem mert a felek olyan helyzetbe vannak ami nem engedi meg az ilyen kapcsolatot.
2013. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
hát szerintem azért nem végződik minden ilyen kapcsolat rosszul. főleg ha a lány megvárja amíg kijárja sulit. mert utána szerintem szabad a pálya. mert ha felnőttként kezeli mind a két fel és kitart a szerelem az érettségi után is akkor érdemes belevágniuk. nem?
2013. febr. 23. 13:17
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az egyik tanárom jött össze régebben egy tanítványával.


Tanította a tanár a csajt, akinek bejött a tanár és a tanárnak is ugye a csaj. Úgy volt, hogy egyszer a csaj a dolgozatára ráírta a telefonszámát, aztán beadta,a tanár meg felhívta, aztán titkolni kellett nekik, de amint elballagott,akkor már gondolom, nem kellett. Azóta összeházasodtak és ugyanabban az iskolában tanítanak, ahol "megismerkedtek". Lehet,hogy neked tetszeni fog, de szerintem nagyon gáz:D Egyébként mindkettő nagyon furcsa ember... :D egymásnak valók:D (A csaj, aki már szintén tanár, engem nem tanít,de gyakran látjuk)

2013. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
te jó isten utolsó!! a soraid pont olyanok mint az én terveim :33 de komolyan! szóról szóra :)
2013. febr. 23. 15:44
 10/33 anonim ***** válasza:
83%
Csak azt felejted el hogy a tanár ált. nem szerelemből csinálja hanem hogy megdughassa. Bocs a nyers fogalmazásért látom elég romatikus elképzeléseid vannak az ilyen kapcsolatokról, de nagyobb részben rosszúl végződnek a happy end ritka.
2013. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!