Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak miért tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak miért tetszik jobban a felgumizott haj, mint a kiengedett?

Figyelt kérdés
Mindig is azt hittem, hogy jobban tetszik nekik a kiengedett de tegnap este jöttem rá, hogy nem

2014. dec. 24. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed?
2014. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány fiút kérdeztél meg tegnap este, hogy ilyen magabiztosan ráhúzod ezt a statisztikát 3,5 milliárdunkra?
2014. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en is eszrevettem. N
2014. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Te se tudsz sokat a statisztikáról, mi?:D
2014. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy miből következtettél erre, de énnekem kifejezetten jobban tetszik ha egy lánynak ki van engedve a haja.

21/f

2014. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát... van a Jim szerint a világba is meg tegnap este amikor a párom elvitt étterembe mondta, hogy gumizzam fel a hajam mert úgy sokkal szexibb
2014. dec. 24. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Neked miért tetszik jobban a rövid haj, mint a hosszú? A kék szem, mint a barna? A kis orr, mint a nagy? Mert esztétikailag jobbnak találod, azért.

Nem elég, hogy hülyeséget kérdezel, még általánosítasz is... Boldog Karácsonyt.

2014. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Alapból egyénfüggő.

Egyrészt ÉN például nem szeretem az összefogott/befont/felgumizott hajat, amikor csak tudom megkérem páromat, hogy engedje ki a haját.


Másrészt, függ a személy arcától is, van akinek jól tud állni, van akinek totál torz feje lesz tőle, mert egyszerűen nem áll neki jól.

Ez főleg igaz, azokra a fodrász által készített vackokra amit frizurának mernek hívni egyesek, mert a divatlapban jól nézett ki, csak ott éppen a nő is totál más volt...

2014. dec. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat az általánosításért. Nem tudtam, hogy ez hülye kérdésnek számít!

Csak kíváncsi voltam.

2014. dec. 24. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!