Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyavalyognak a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyavalyognak a férfiak, hogy sok a r*banc?

Figyelt kérdés
Na, mégis miért sok? Mert ez kell nekik. Akkor mit sírnak? Persze, barátnőnek olyat akarnak aki előttük még senkivel nem volt, szép, kedves, aranyos. Csakhogy az ilyet észre se veszik. A lányok mi másért viselkednek ribisen ha nem miattuk?
2014. dec. 24. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok? Szerintem inkább kevés
2014. dec. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Ti is nyavalyogtok hogy hol vannnak a normális lányok, mégis a legnagyobb bunkó alfahímhez húztok.
2014. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Eléggé összekuszálódott gondolataid vannak, csillagom. A ribik max. dugásra kellenek. Csak sajnos az egyre több toprongy között nehéz megtalálni a normális nőket.
2014. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Kevés normális csaj van.
2014. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
csak azok sirnak, akiknek nem jut eleg beloluk
2014. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
inkább a nőstények sírnak hogy jaj hol vannak a normális pasik? nem a bunkót kell választani!
2014. dec. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A te logikádat követve: Miért sok a bunkó pasi? Mert az kell a nőknek. Akkor mit sírnak? A pasik mi másért viselkednek bunkón, ha nem miattuk?
2014. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, a ribiknek a rosszfiúkák, bunkók kellenek.
2014. dec. 24. 12:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem fogom fel a gondolatmeneteteket. Vannak férfiak akiknek a "ribik" kellenek igen. De azok nem is nyavalyognak, hogy sok van belőlük. Esetleg azok, akiknek a "normális" lányok kellenek. Bár én sosem nyavalyogtam, mindig megtaláltam a hozzám illő lányt, a többit meg lesz*artam, felőlem lehetnek akármekkora ribik.
2014. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
te nagyon hülye vagy kérdező! én adtam a romantikus kedves pasit sok csajnak erre legyünk barátok szöveg és össze jött 1 bunkó parasztal ők mondták jah és nagyon nem ribik voltak ! ha ez kell a nőknek akkor bunkó gerinctelen féreg leszek ennyi!
2014. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!