Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem erőltettnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem erőltettnek az idei karácsonyt, fiúk-lányok?

Figyelt kérdés

Eddig minden évben éreztem valami karácsonyi hangulatot, de idén ez eddig elmaradt - és a környezetembn élők is erről számoltak be. A hó és a jég hiánya, a tavaszias időjárás is ludas lehet ebben? Vagy a szegénység, marketing és média által történő karácsony-erőltetés?


Jegyzőkönyv: Alapból nem vidám időszakom élem, pár hónapja tettek lapátra a melóból, a kapcsolatom is csúfos véget ért, a rokonaim haldoklanak (tüdőgyulladás, tűdőrák az egyik távolabbinál).


Mindegy a kérdés ez: Átérzitek-e idén a karácsonyi hangulatot és nem-e érzitek az ideit valahogy erőltetettebbnek mint az eddigieket? Vagy csak kezdek "felnőni" ezen a téren?



#erőltetett #karácsony #nincs hangulat #évről-évre kevesebb
2014. dec. 24. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sose éreztem nagy karácsonyi hangulatot csak a zabálás a jó benne semmi más.
2014. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálam is minden ismerősöm ugyan ezeket mondta,amiket Te leírtál,és én is így vagyok vele..Nincs is kedvem az egész felhajtáshoz..


S pont ezek miatt amiket leirtál :)

2014. dec. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Már októberben voltak napok, amikor rám tört a karácsonyi hangulat, erre meg pont most nincs nekem se. :(

L

2014. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
igazad van! semmi hangulat sehol senkinél! én is inkább szomorú vagyok ...
2014. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#1


Régebben éreztem valami karácsonyi hangulatot, szép havas táj, már előre készültünk a karácsonyi ebédre, fadízítés stb.


Idén meg semmi nem olyan mint régen. Az időjárás nagyon rossz, fadíszitést évről-évre kínosabbnak és erőltetettebbnek érzem, a karácsonyi ebéd idén már rég nem az mint régen volt. Holnapután meg családi karácsony lez de nem várható túl jónak idén siralmas a hangulat. (szegénység, egyes rokonok vitái, nagyanyám egyre pocsékabb kajákat csinál /de nem engedi meg másnak hogy hozzanak valami jobbat/, a karácsonyi zenéktől meg idegbajt kezdek kapni november eleje óta nyomja a helyi hipermarket és minden évben ugyanazoat a rémes dalokat: lászkrisztmász, dzsinglebellrokk, mörájá ceri, irigymirigy, enibelkenibelsz meg valami Gáspár Laci vernyogás)

2014. dec. 24. 17:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor ahogy olvasom, nem csak én vagyok így ezzel. Nem tudom mi történhetett, de a helyzet globális méreteket ölthetett - kár hogy nem tudjuk ellenőrizni.
2014. dec. 24. 17:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Jajj,a karácsonyi zenéktől már én is rosszul vagyok,ahogy meghallom elnyomom/kapcsolom ha lehetséges. :D
2014. dec. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled. Sajnos nekem sincs semmi karácsonyi hangulatom, és kedvem sincs az egészhez. Pedig régebben már december elején vártam hogy díszítsem a szobát stb de most ez is elmaradt. Jövőre hátha jobb lesz! :)

20/N

2014. dec. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4 ember megvont karácsonyi hangulata nem a globális világvége. :O Jövőre fát se veszek bázki, teljesen lehoztatok az életről... Megyek is vissza Assassins Creedezni.
2014. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Azért nem 3-4.. Elég sok embertől ezt hallom.. :)

Bár igaz,talán jövőre jobb lesz..

2014. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!