Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt már tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már tapasztalat rendes, alapos bdsm játékban, neki is fájt másnap mindene?

Figyelt kérdés

Tegnap marha jót játszottunk, a srác állati ügyes volt, megkötözve pakolt engem ide oda, én meg harcoltam ellene rendesen, szóval rendes szerepjáték volt, ahogy szeretem, viszont ma mindenem fáj, izomláz, vagy csak kötelek helye nem tudom. nem zavar, csak érdeklődöm.


Ez volt az első ilyen rendes, és mondhatni durva játék, szóval nincs viszonyítási alapom.

akkor és ott semmi nem fájt jobban, mint kellett volna, volt jelszavunk, szóval le tudtam volna állítani.


2014. dec. 24. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Izomláznak örülj.

S annak is, több fájdalmad nincs a durvaságtól.

Még az is normális szokott lenni.

2014. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Húú de kipróbálnám én is:D Amúgy normális szerintem bár nincs tapasztalatom.
2014. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sima szextől is fáj mindenem másnap. Hiába, jó kis torna ez... :D
2014. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes, nem tudom én mit éreznék :D Már egy "sima" menet után is olyan vagyok másnap mint aki órákat edzett :D
2014. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányok, szívesen adok betekintést az élménybe én is4ó!


Igen, teljesen normális, ettől látszik, hogy jó a játék.

2015. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!