Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy telt a kari?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy telt a kari?

Figyelt kérdés
Csoportos beszelgetes? :D
2014. dec. 25. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
csoport terápia a pszichológián
2014. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még csak 57 perce kezdődött el...
2014. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát nálunk a levest és a főételt bírta, de a sütinél már megtelt Károly és nem bírt vele
2014. dec. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Még 3 napig Karácsony lesz :)
2014. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, akkor a Szent este :)
2014. dec. 25. 00:59
 6/14 anonim ***** válasza:
rossz volt,pedig nagyon vártam,de minden rossz összejött az elmúlt napokban...
2014. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hááát szerényen:D de túl lehet élni,és a java még csak most kezdődik :D
2014. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
Nagyon jól. Csomó drága ajándékot kaptam (Ps4, Iphone6) , továbbá ruhákat, cipőt , de inkább nem is sorolom tovább, mert tudom a gyik népe mennyire szegényes körülmények között él. Akkor még voltunk rokonoknál, és olyan jókat beszélgetünk,meg kínáltak dijós bejglivel,meg tojáslikőrrel :$ Olyan finom volt. De tudom nektek ez sincs meg, szóval ez se részletezem. Utána még találkoztam a párommal , vele csak csókolóztunk, de elég forgalmas helyen, hogy mindenki lássa, és irigyek legyenek ránk. Remélem ti is azok lesztek, mert tudom én nekem az egyedüli válaszom az, akinek baromira jól telt és telik a karácsony. :) Mert itt a legtöbben depisek :(:((:(
2014. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 szép, teltkarcsú hölgy is vendégünk volt ma vacsorára a Kari Tanácsból.
2014. dec. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne csúfítsuk el a szép magyar nyelvet, ha a mai ünnepre gondoltál, akkor az Karácsony.
2014. dec. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!