Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok helyes, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok helyes, ezt ellensúlyozhatom igényességgel, kiállással, vagy nem is remélhetem, hogy valaha szép csajom lesz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
valakinek tuti bejössz.
2014. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Meg ésszel. Légyszi. Az agyat is vedd bele...
2014. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kizárt. Én ronda vagyok, de csinálhatok akár mit, nincs olyan lány, aki szóba állna velem.
2014. dec. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hiába reménykedsz ilyenekben,én is azt hittem majd ezek valamelyike meghozhatja a sikert végre,de ugyanúgy levegőnek néztek,elutasítottak,megaláztak,kinevettek a nők...

Hiába vagyok igényes,ápolt,tanult ember.Még csak esélyt sem kapok semmire,egy csók nem volt még soha életemben...

23/F

2014. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De így nem lehet élni. Legalábbis boldogan nem.
2014. dec. 25. 19:22
 7/19 anonim válasza:
Ó dehogyis nem!
2014. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Tegyél még mellé egy a személyiségedhez is illő stílust, és minden fasza lesz! :D
2014. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Boldogan nem,de nem garantálja semmi és senki,hogy az adott személy boldog lesz-e vagy sem.Kinek mi jut az életben...

El kell sajnos fogadni és beletörődni,én már a családomat is felkészítem rá.Elkezdtem jó pár éve már,remélem rájönnek idővel és nem nyaggatnak többet ezzel a párkapcsolatosdi témával.

Mivel nem helyesnek születtem,és nem olyan genetikával,így aztán esélyem sincsen.

2014. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem az lenne az élet lényege, hogy boldog legyél?
2014. dec. 25. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!