Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tömegben (buszon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tömegben (buszon, akárhol) érzed a fenekednél a pasi álló farkát, hogy reagálsz?

Figyelt kérdés
A pasi fiatal, jóképű, ápolt. Volt már ebből ismerkedés?

2014. dec. 25. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

elkezdem szopni, mi mást.

micsoda kérdés omg

2014. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Arrébb mennék.
2014. dec. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nincs egy kicsit kora még az ilyen kérdésekhez? vagy ez karácsonyi különkiadás?
2014. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én például sehogyan nem reagálok. Ha észre is veszem, akkor sem foglalkozom vele. Úgy teszek, mintha észre sem vettem volna. Még nem ismerkedtem így senkivel sem, de nem látom előre a jövőt, szóval bármi lehet.
2014. dec. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem foglalkozok vele, rá se nézek (így nem tudom megállapítani, hogy jóképű-e vagy bármi), csak arrébb megyek ,hogy ne érezzem.
2014. dec. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű arrébb állnék.Amúgy utálok busszal közlekedni,de csak akkor ha nem tudok leülni.
2014. dec. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor észrevenném természetesen meglepődnék, majd arrébb mennék, és szerintem az első gondolatom az lenne, hogy: " Ez komoly?! Annyi ember van itt, miért pont én?! Ez is csak velem történhet meg..." Majd mosolyogva leszállnék.
2014. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kiakadnék, és arrébb mennék.
2015. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rékcsi ***** válasza:

Én hátrarúgnék az acélbetétes bakancsommal xD

17/L

2015. jan. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tuti, mint állat elvörösödnék, meglepődnék, majd semmit sem szólva, még véletlenül se hátra fordulva, arrébb mennék. Elég kellemetlen szitu, több, mint kellemetlen.:'D
2015. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!