Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt kifejezetten rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt kifejezetten rövid haj-párti pasik?

Figyelt kérdés

Ha igen, kíváncsi vagyok a miért-re. Elég hosszú a hajam, és szerintem dögös. :D


De mostmár a sokadik olyan itteni sráccal beszélek aki a rövidet preferálja...


Nekem ez olyan fura :/


L


2014. dec. 25. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is fura.

18F

2014. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Annyira"fiusan"kicsi haj nem.

De tetszenek az olyan rövidebb haju csajok.

2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szia én nekem nem a haj a fontos.szereteem bele hosszú,rövid

hajú csajba egyaránt.

2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Írj rám. :)
2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg rövid a hajam, és szerintem vagány. De ez tök mindegy, mert a pasik egy részének az egyik tetszik, a másik részének a másik, a harmadik (és szerintem legnagyobb) részének meg tök mindegy, csak a nő látványosan legyen "egyben" - vagyis rendben önmagával harmóniában és a stílusával. Ez utóbbi véleménnyel a saját pasim álláspontját is elárultam.
2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a hosszú hajjal sem, az is nagyon szép. A megfelelő arccal a rövid haj vagány hatást kelt, szerintem ezért jön be sokaknak, köztük nekem is.

Lényegében viszont tök mindegy, hogy milyen hosszú vagy milyen színű egy lány haja, nem ez alapján választok.

2014. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
csak a kapaszkodó!
2014. dec. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a hosszú hajú lányokat :) Az még akkor is sokat dob rajta, ha esetleg az arca nem is olyan szép.
2014. dec. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nehogy levágasd!!!!!!!!! :-D
2014. dec. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 keres11 válasza:
Nekem volt mind a kettő de valahogy a hosszú hajú lányokat jobban szerettem. Szerintem ne vágasd le mert bánni fogod :D
2015. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!