Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön az a hülyeség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön az a hülyeség, hogy a vékony lányokat folyton dicsérik és ettől beképzelt libák lesznek, míg a testesebbeket csak bántják, pedig mind csupaszív emberek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen ez a showbiznisz
2014. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat.
2014. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
csupa előítélet,pedig a kövér nők is ugyanolyan beképzeltek :D
2014. dec. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül. Üdv a valóságban
2014. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés a testtömeg és a "csupa szív"ség közt.Van kövérebbek és vékonyabbak közt is ebből is-abból is.Szerintem a +5,10 kilóval rendelkezőek a szexik.
2014. dec. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
az túlzás, hogy az összes testes lány mind csupaszív ember lenne, és az is, hogy a vékony lányok közül mindenki beképzelt liba. a személyiségvonások a legkisebb mértékben sem függnek a kinézettől. ami azt illeti, ismerek pár teltebb lányt, és be kell vallanom, egy kivételével mind idegesítő, öntelt liba, aki szerint csak ő látja át a világ működését. az az egy jó fej és kedves, van is párja. az öntelt libák felének is amúgy. a vékony lányok esetében is van ilyen is meg olyan is. én vékony vagyok, de szerintem akárkit megkérdezel, nem tart majd beképzelt libának. mire is lennék? a szerencsés genetikámra? ugyan, hagyj már.
2014. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség....

Ma is ki volt rakva egy átlagos/vékony lány képe ide gyakorira erre lepontozták (mondjuk nekem se tetszett), erre kb mindenkit elküldött a p.csába mert őt csak irigységből lehet lepontozni stb stb.

Amúgy az hogy a "testesebbeket bántják" arról annyit ha itt (vagy bárhol) kérnek egy véleményt és lepontozzák, vagy van egy kiszemeltjük akihez közelednének de nem jön össze mert testesebb ez is bántásnak nevezhető pedig csak nem tetszik nekik.

Egyébként erről csak annyit aki akar az nagy valószínűséggel le tud fogyni ha tesz érte, aki pedig le akar de nem tesz érte semmit magára vessen (aki betegségből kifolyólag kövér 1-5% attól elnézést kérek).

2014. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a duci lányok sokkal rosszindulatúbbak és sunyibbak.

legalábbis akiket én ismerek.

szóval a csupa szívtől igencsak távol állnak.

2014. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen olyan duci lányt ismerek, aki csupa szeretet, energia és kedvesség. Ő a legjobb barátnőm. Tizenéves korában megküzdött a leukémiával és majdnem belehalt a kemóba. Ha valaki egy rossz szót mer rá szólni, azt megölöm.

Az összes többi duci lány akit ismerek rosszindulatú, irigy, feltűnési viszketegségben szenved, depressziós vagy csak szimplán eljátssza a nagymenő csajt miközben messziről ordít róla, hogy felvett szerep, nem önmagát adja.

Kihangsúlyozom, ezek az én személyes tapasztalataim.

2014. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom a te nézőpontod szerint miféle dicséret a "Hollandia, alföld, elöl-deszka-hátul-léc, ilyen gebe csaj nem kell senkinek, csonttal a kutyák játszanak, stb" Én egyiket se éreztem bóknak, magasztalásnak és egónövelésnek.

Bár érdekes mód ilyeneket mindig a csupaszív testesebb lányoktól kellett hallgatnom, igaz én egy rossz szót nem szóltam egyikről se...

De az általánosításod hülyeség. Ismerek utolsó rothadék, jellemtelen vékony és túlsúlyos nőt is, ahogy minden alkatból vannak jó érzésű emberek is. Nem ezen múlik.

2014. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!