Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy másodjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy másodjára nem fogok tudni annyi erőt és energiát beleadni?

Figyelt kérdés

A kérdés csalóka lehet, sokan félre is érthetitek.


A történetem: volt egy kapcsolatom ott mindent beladtam mindent megmutattam ami velem kapcsolatos, mindent elmeséltem ami történt velem, szóval ilyesmik.


Viszont úgy érzem másodjára ez nem fog megtörténni. Valahogy úgy érzem ez még egyszer nem fog menni. (Magam sem értem miért). Úgy érzem másodjára már nem lenne ugyanolyan... Meg amúgy is minek, pár hónapig fog csak tartani akkor meg minek... Nem erőltetem. Ami mondjuk maga után vonja, hogy sosem leszünk igazán jóban ami elég gagyi kapcsolatokat fog eredényezni, de nem tudnám még egyszer megismertetni magam valakivel, csak azért hogy utána vége legyen. (A másik gond, hogy eszembe juthat akkor milyen volt ez elsőre és még az emlékek súlyát is viselnem kell).


Ugyanezt a legjobb barát posztjával is eljátszottam, egy legjobb barátom volt eddig, megutáltuk egymást, azóta nincs ilyenem. Egyszerűen nem megy. Pedig ennek lassan 6 éve már.


Ti hogy tudtok második, harmadik, ezredik kapcsolatotokba is, úgy hogy azt is komolyan veszitek és tudtok rá úgy gondolni hogy "ez lesz az igazi"? És rendesen ugyanúgy nekiállni mint a legelsőnél "gyermeki naívitással" és mindent megmutatva és elmondva ami veletek kapcsolatos? (gondolatok, régi füzetek, kacatok, kedvenc helyeitek, pár fotó, emlékeitek egy része stb.) És az előző kapcsolatokkal kapcsolatos emlékek és gondolatok hogy nem jelennek meg akkor is?


Na ez elég kesze-kusza lett, előre is elnézést érte, nem tudom normálisan megfogalmazni.



#energia #kapcsolat #naivitás #esélytelenség #megkeseredtem #ez egy káosz #tanuljak meg fogalmazni
2014. dec. 25. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak addig merül fel benned, amíg meg nem ismerkedsz az újabb szerelemmel. Én is így voltam, hogy én többet nem bízom meg senkiben ennyire, hogy én nem adom ki a titkaim, meg az érzéseim senkinek. Aztán megismersz valakit, akivel nem érzed ezt a nyomást, feszültség nélkül simán elmondasz neki mindent, és ez majd csak akkor fog feltűnni mikor megint koppansz. Bár ne koppanj, meg nem is feltétlenül fogsz, csk mondom, hogy ez egy örök körforgás lesz :)

Barátságot egyébként nehezebb kialakítani, mint szerelembe esni :)

2014. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az ami most nagyon távolinak tűnik... Pedig nem tegnap vagy tegnapelőtt volt a szakításom hanem lassan 3,5 hónapja, de van az 4 is mert az utolsó hónap már nem volt az igazi...


Nem értem miért van ez így de ha jönne is valaki nem tudnék mit kezdeni vele jelenleg. Duplán nem értem mert az "exem" pár nap alatt tovább tudott lépni (bár az ő továbblépését mínuszban kellene mérni, ha érted a célzást) alapból sajnos érzékenyebb alkat vagyok mint az átlag nem tudom mennyi idő a normális mire az ember már abszolút eléri a normális szintet...

2014. dec. 26. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nálam 1 évig tartott ez a felállás, nem tudom, hogy ez normális-e vagy sem, de sikerült továbblépni, és megismerni egy másik srácot. Aztán benne is csalódtam, szóval megint ott vagyok ahol most te :D
2014. dec. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!