Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megismerkedek egy csajjal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megismerkedek egy csajjal, szerintetek hanyadik találkozás után szexelhetek vele és elsö talira még ne vigyek neki piros rózsát, majd másodjára?

Figyelt kérdés

2014. márc. 13. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eleve így állsz hozzá, hogy mikor szexelhetsz már, akkor elmondom, te sosem fogsz szexelni.
2014. márc. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a szexre hajtasz akkor úgyis el fog hajtani.

Én kb. 2 hónap után feküdtem le a párommal...de sok sikert.

2014. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Le vagytok maradva féfri társaim,vannak olyan lanyok,akik azt várják,hogy mikor dugják már meg.
2014. márc. 13. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ezt érezni szokás. Ha már egy pár talin túl vagytok (vagy látod, hogy neki az első is belefér), akkor egyszerűen hívd át magadhoz, abból egyértelműen tudni fogja, hogy mi a helyzet és vagy igent mond vagy nemet.
2014. márc. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen lány függő. Volt, akivel első találkozáskor lefeküdtem, de volt, akire több hónapot vártam. Olyan lányt keress, amilyenre szükséged van.
2014. márc. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem az első talikor, de még a másodikon se akarj lefeküdni vele. kb majd a tizediknél. persze csaj is válogatja, van amelyik már az első alkalommal is bedől. de ezt neked kell tudni, hogy egyéjszakás talit akarsz-e csak arra... vagy komolyan szeretnél neki udvarolni, hosszútávú kapcsolatot szeretnél.
2014. márc. 14. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Dugni akarsz vagy egy rendes csajt találni akivel szeretitek egymást?
2014. márc. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!