Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mi tévő legyek ha néha rám jön az a feszültség,hogy nekem nincs senkim,nincs egy olyan lány mellettem akivel tényleg jól el lennék,akivek mindig este összebújnék stb...sokszor belegondolok ebbe hogy annyira hiányzik nekem már ez az egész hogy az valami hihetetlen!

Pedig többségében lány barátaim vannak! De vannak fiú barátaim is csak az a baj vekük,hogy ők nekik vannak barátnői,mindegyikőjüknek..nekem volt 2evig baratnom...es mar regebben szakitottunk...es most vagy 2honapja kajak agyfaszt kapok hogy mar senkim nincs. Minden penteken jarunk bulizni,igaz sokszor kavarok lanyokkal,de ezt tudhatjuk,hogy ezek a "partyskavarasok"-bol ugysincs sosem semmi igazi kapcsolat..segitsetek mit csinaljak?


16/F



2014. dec. 26. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj a suliban! Ha ott nem tudsz komoly kapcsolatot kialakítani egy lánnyal, akkor sehol.
2014. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Majd 3-4 év mulva rájössz, hogy nincs jobb a függetlenségnél, és annál hogy minden héten más csajt kettyintesz ;)
2014. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
itt ezen az oldalon is tudsz próbálkozni:) nagyon sok rendes és normális kapcsolatra vágyó csaj van itt, személyes tapasztalatból beszélek:)
2014. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hulyen hangzik de probalj meg itt ismerkedni ;)

Itt is talalhatok szep es ertelmes lanyok csak rajuk kell talalnod :)

En is itt probalkozok :) (17f)

2014. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"de ezt tudhatjuk,hogy ezek a "partyskavarasok"-bol ugysincs sosem semmi igazi kapcsolat"

Miért ne lenne?

2014. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert mar volt par alkalom...ebben a szituban
2014. dec. 26. 00:16
 7/7 anonim válasza:
veletlenul sem itt probalkozz,sem mas oldalakon. lehet a barataid kozott van olyan aki igazabol tetszik, jo erzes ha hozzad er,szeretsz vele lenni,meg tud barmikor nevettetni, ha tehetned mindent elmondanal neki,ha van ilyen akkor nelkulozd a tobbi lanyt valamilyen szinten es csak vele foglalkozz,de ne annyira hogy megijedjen a kozelsegedtol,es egy adott pillanatban csokold meg,es is van amire vartal
2014. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!