Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki írta itt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki írta itt, hogy a mai csajok olyanok, hogy "szeretetre vágynak, de csak faszt kapnak", avagy szerintetek is ilyen naivak és buták?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Aki naiv és buta, az meg is érdemli, amit kap.


Lehet gonoszság ezt írni, de így van. Ha lenne elég esze, elkerülné az ilyesmit :)

2013. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Most írjam azt, ezzel a névvel, hogy nem vagyunk naivak? :D Elég zárkózott és bizonytalan vagyok hozzá, hogy a fenti állítás azért ne legyen igaz rám, de tény, hogy ért már sok csalódás azért, mert naiv vagyok. És nyilván nem vagyok egyedül.
2013. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
# 2 :'D
2013. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a naivság nem kifizetődő idegileg hosszútávom.
2013. szept. 15. 23:39
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
ez nem a csajok hibája, hanem a miénk, mert sokszor csak ki akarjuk használni őket... egy naiv és buta csajt is lehet szeretni, de sokan egyszerűen nem képesek rá, vagy azt hiszik, hogy "nőcsábászként" lesznek menők (pedig valójában csak szeretethiányos puhap.ö.csű gyerekek)
2013. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem sem az !
2013. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, babám, a mai fiatalok pont olyan hülyék, mint a régiek, azzal a különbséggel, hogy most van internet. :D
2013. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
szeretetre vágyunk, de annyi f asz van a világon, hogy nem nehéz kifogni egyet...
2013. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szex a szeretet, törődés kifejeződése, hogy vágynak rá, jó a társaságában lenni. :) Örülhet akivel szexelnek és tisztelik is.
2013. szept. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A mai csajok lóvéra vágynak, aztán vagy kifognak egy pénzes pasast, vagy még 40 éves klimaxos kiégett milfként is várják a Mr. Tökéletest...
2013. szept. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!