Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki terhesen veszi be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki terhesen veszi be az esemeny utani tablettat lehet valami baja a kb 3hetes magzatnak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 26. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Esemeny utanidtol ha mindenjo,elmegy a baba.

Minek veszed be,ha azt akarod ne seruljon a magzat?

De keso mar,nem?

2014. dec. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak én nem értem, de ha már terhes vagy akkor mi értelme lenne bevenni esemény utánit?
2014. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy lelökődik és elvetélsz, vagy nem, bár én nem tudom elképzelni, hogy ne sérülne. Mindenesetre ez nem abortusztabletta, vetélés után is muszáj vagy elmenni nőgyógyászhoz, vagy kórházi szülészetre, mert lehetséges, hogy maradt benned a magzatból, ami, mivel halott, elkezd bomlani és fertőzést okozhat.


Habár ilyen korán talán még csak a petezsák látszik, az embrió nincs kifejlődve egyáltalán.


Ettől függetlenül a hagyományos abortusz az ajánlatos, a tabletta, amit külföldön lehet kiváltani, nagyon sokszor durva vérzéssel jár, amit egyedül kell végigszenvedned, és ha baj van, nincs, aki hirtelen segítsen.


Aztán persze vannak házi módszerek vetélés előidézésére. Növények/fűszerek közül jó erre a fahéj, az oregánó, a majoranna, az orbáncfű, a cickafark, a galagonya, a petrezselyem.


Régen használták belsőleg a csombormenta-olajat, de mint kiderült, nagyon mérgező, nem csak a babát, de az anyát is megöli már egy kiskanálnyi is. Úgyhogy csak külső bedörzsölésre való az olaj, a teáját viszont szokás inni.

2014. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andi8133 válasza:
Mivaaaan????? Óóó...szent ég!!! Ha már kb.3 hetes terhes vagy,mi értelme bevenni az esemény utánit????Ha jól tudom esemény után 72 órán belül hat! Elég hamar kapcsolsz ( 3 hét után ) be kéne venni egy esmény utánit! Egyébként meg három hetes terhesség nincs! Húú,anyám! Vannak ám itt kérdések!
2014. dec. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!