Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire kínos? Mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Barátnőm ma mutatott be a szüleinek, meghívtak egy jó kiadós karácsonyi ebédre, de sajnos gyenge a gyomrom, és elrontotta. Ebéd közben is végig csikart, már nevettünk is rajta (nekem nagyon égő volt), aztán ebéd után rohantam is wc-re (ott is ügyeskednem kellett, hogy ne hallatszódjanak ki a hangok), nemrég jöttem haza, nem akartam velük egy légtérben maradni, kínosnak találom. Mennyire gáz? Bemutat a szüleinek én meg így lejáratom magam, á. Nektek nem lenne kínos? Mit mondjak a barátnőmnek?


19/F


2014. dec. 26. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

: D

Szar ügy.

2014. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben :D


Ha barátnőmmel vagyok, pont ezért nem eszem sose, mert nagyon gyakori nálam a hasmenés, elég sok ételre allergiás is vagyok.

2014. dec. 26. 17:14
 3/12 Katolikus plébános ***** válasza:

Együttérzek,de nem gond sz*rd le de ne szó szerint,kérlek.

Második benyomás majd jobb lesz,reméljük.

2014. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
széntabletta probléma megoldva.
2014. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nyugtasd magad,lehet gyomor ideged van,azért kap el a fosás :D

Nekem strandon volt ilyen,jó meleg kaját hirtelen ettem,ki is fostam,a bolt vécéjében volt csak " hely " :d

2014. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Széntabletta nem volt nálam sajnos, otthon felejtettem. De nem igazán szeretem, mert attól meg napokig nem tudok wc-re menni, csak akkor veszem be, ha nagyon muszáj pl.vizsgánál
2014. dec. 26. 17:19
 7/12 Katolikus plébános ***** válasza:
Nem ajánlom a széntabit bár az lenne a legjobb de ha mindig eszed hosszú távon káros lehet...
2014. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ha a szülei szemetek és negatívak, akkor úgyis találnának rajtad kivetnivalót, de ha jó fejek és rendesek, akkor ezzel nem ásod el magad, pláne ha legközelebb nem ezzel kezded hogy elkezdesz mentegetőzni.
2014. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet az idegességtől, igen. Enni se nagyon tudtam, gyomorgörcsöm volt kicsit már ebéd előtt is. :/


Mindegy, nem várom a következő talit a szüleivel :S :D

2014. dec. 26. 17:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Barátnőm előtt mondjuk nem volt annyira(!) gáz, egyszer vele is történt hasonlo, amikor kettesben voltunk.
2014. dec. 26. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!