Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 14/L

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy emberkével, először nem voltam neki szimpatikus (finoman szólva) aztán, nem tudja megmagyarázni miért, de megkedvelt. És azóta (néhány napról van szó) amikor ráér akkor beszélünk. Ez olyan naponta egy-két üzenet, általában elkerüljük egymást. Tegnap rámírt egy lány, és küldött pár képet, amin az ő beszélgetésük volt, meglehetősen meghitt hangulatban.. Aztán nekem ecsetelte, hogy mennyire boldogok, meg szeretik egymást. Utána egész este alig aludtam, sírtam majdnem egész éjjel, és ma is egész nap olyan nagyon hülye érzésem volt a lábamban meg a mellkasomban. De miért idegesít ennyire? Semmi közöm a fiúhoz, és alig ismerem. Szóval tuti nem vagyok szerelmes
2014. dec. 26. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha becsapott volna, igaz? Csak felejtsd el azt a fiút, nem érdemes vele foglalkoznod.
2014. dec. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kislány vagy.
2014. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Majd én megvigasztallak:)
2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meglóbálta az éhes kutya előtt az a bélszínt, amit úgyse ehet meg.

Féltékennyé akart tenni, a mellékelt ábra szerint sikerült is.

2014. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár év múlva magasról tenni fogsz erre. Nyugi, és nem kell vele foglalkoznod.
2014. dec. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De miért?
2014. dec. 26. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2014. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!