Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm 3 órája szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boci204 kérdése:

A barátnőm 3 órája szakított velem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy válaszban írtam is róla, hogy hogyan ismertem meg: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. De szakított velem! Ha elolvassátok azt amit írtam a fenti válaszban tudjátok hogy idősebb nálam! Sajnos annyira ideges voltam, hogy kimondtam rá, hogy.. ku..a Ez súlyos hiba mi? Mit tegyek! Lányok lehet hogy jobban tudják de a fiúkat is meghallgatom! Tudom egy f**z vagyok továbbá egy t*p*ló! Egy senki! Most pedig teljes mértékben búvalba****** ! Előre is köszönöm!

Sajnos nincsenek barátaim mert mindig nehezen illeszkedtem be, és ha ő is végleg elhagy annyi a kapcsolataimnak!



2014. dec. 26. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Tegnap még felhőtlen volt a boldogság, de ma egyből szakított veled?

Ez elég radikális és hirtelen jött döntés volt, pontosan mi miatt dobott ki?

2014. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ennek nagyon úgy néz ki, hogy annyi.
2014. dec. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Verd ki,jobb lesz :D
2014. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Te egy olyan ember lehetsz,akit madzagon lehet rángatni. Idősebb volt a lány?Gondolom valami facebookos ismerkedős dolog lehetett... Nos ébredj fel:Kamu volt a csaj:)

Ez pedig csak egy ürügy,hogy Ne kelljen veled foglalkozni:D

2014. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Velem kb 14oraja szakitott es kb a halalomon vagyok
2014. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
általában amikor szakítanak veled, akkor egyből fel kell jönni ide a gyikre és azonnal ki kell írni egy kérdést, hogy lássák mennyire életképtelen ember vagy, aki alapvető problémákat nem tudja megválaszolni magának. ja meg hogy többi gyikestől is megerősítő választ kapjál, hogy ők is pont olyanok mint te, hogy ezáltal azt érezd, hogy nekik is mennyire szar az életük.
2014. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon érett lehet, hogy egyetlen beszólás után elhagyott. Gondolom te kibírtad volna ha neked mond ilyet, pláne ha idegességében teszi, szóval ha ennyitől kiakad, akkor jobb is, hogy otthagyott.
2014. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem 3 órával utána éppen sírtam :(
2014. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm emberek! Mindenkinek hálás vagyok, ha pozitív, ha (számomra) negatív választ írt! Szerintem őt buktam. (elégvalószínű) Már csak az fáj, hogy ő 3 óra után mással volt! Tiszta szégyen ez az élet! De én úgy hiszem voltak, vannak, lesznek még olyan b@lf** férfiúk, mint én!
2014. dec. 27. 18:30
 10/10 A kérdező kommentje:
És még azt kérdezném ez a fura érzés, ez az egyedüllét meddig tart így? Vagy ez embertől függ? Esetleg van-e egy módszer arra hogy (hamar) elfelejtsem? És egy szakítás után a lány barátnői mért lövelnek a szemükkel villámokat felém? Esetleg egy kibeszélés? Persze tudom a nők már csak ilyenek, de áhhh hát nem akarom a másik nemet megsérteni, de szépen mondva az ilyen pat**kány alakok éljenek sokáig és szenvedjenek!
2014. dec. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!