Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem reagálni, vagy lekoptatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem reagálni, vagy lekoptatni? Melyik a kevésbé bántó?

Figyelt kérdés
Ha facen rám írnak válaszolni szoktam a levelekre, de akadnak olyanok akik ismerkedés miatt írnak rám. Ilyenkor nem igazán nézik, hogy az embernek van-e valakije, és személyes sértésnek érzik, ha közlöm, hogy kapcsolatban vagyok, persze jön a bunkózás, hogy akkor minek válaszoltam az üzenetre. Megint belefutottam egy hasonló helyzetbe, jönnek a bókok és nem tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás. Nyilván nem akarom megbántani a másikat, de nem is akarom, hogy a neten udvarolgassanak.

2014. dec. 26. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Az egyenes és korrekt elutasítás jobb mint a levegőnek nézés.
2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Finoman vezesd a lenyegre h kapcsolatban vagy :)
2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy hagyjon békén, mert van párod. Ha ezen megsértődik azzal nem tudsz mit kezdeni, ez az igazság, légy őszinte. Kénytelenek elfogadni akármennyire fájdalmas nekik.
2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tehát ha azt írod, hogy bocsi, de van barátom, akkor egyből leqrváznak?
2014. dec. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megköszönöd a bókokat és közlöd hogy a szíved már másé.
2014. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen. Van aki elkezd mentegetőzni, illetve közli, hogy nem azért dicsért, mert felakart szedni utána pedig nem ír, mások meg kapásból megsértődnek és én leszek a szemét.
2014. dec. 26. 19:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Lekoptatni. Nem durván, de egyértelműen.
2014. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sértődjön, az ő dolga, ő nem volt őszinte.
2014. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a "van barátom" dolog sem egyértelmű, én jártam úgy egy lánnyal, hogy elutasított, mondván: van barátja, de még nem tették ki fb-ra, utána meg láttam olyan képet, amin más lányokkal vigyorognak a gépbe, és a kép aláírása az, hogy a négy szingli. Szóval van, amikor nehéz eldönteni, hogy tényleg van-e az illetőnek valakije, vagy csak kamuzik, és nekem is nagyon rosszul esett az ilyen hazugság. Neked ott a barátod, akik meg bunkók, azokat hagyd figyelmen kívül. Ha sokáig hagyod a bókolást, akkor meg az lesz a baj, hogy eddig miért nem építetted le őket. Határozottan, de udvariasan próbáld leszerelni a rajongókat, ha pl. vannak közös képeitek feltöltve a barátoddal, akkor mondd meg nekik, hogy ott a bizonyíték, hogy nem kamuzol a kapcsolatról.
2014. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak az ismerőseim számára látható a családi állapotom, illetve baráti társaságban készült képeink vannak, nem tudom, hogy azok mennyire lennének meggyőzőek.
2014. dec. 26. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!