Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszák meg magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszák meg magukat a mai lányok? Miért jobb kisp***ának kiadni magukat, mintha felnőttek lennének? Tiszta cikik vele!

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 17:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Azért nem csak két fajta nő létezik. Nem csak a kisp**ák, és az értelmesek akikre nem figyelnek fel kategória van. Én nem vagyok p**a, nem rúgok be minden bulin, és mégis udvarolnak a fiúk. Azért nem élek remete életmódot se, csak simán jól érzem magam a világban, boldog vagyok és ez másoknak is feltűnik és ezért szeretik a társaságomat. Ezeket most nem azért írom, hogy fényezzem magam, hisz én is tele vagyok hibával. De lányok (értelmesek): ne legyetek elkeseredve, bulizzatok, éjetek, csináljátok amit szerettek és ne azon rágódjatok, hogy mért nincs párotok. Mert tudom, hogy mindenkihez eltalál egyszer a szőke herceg.:)
2010. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Jó, de ha egyszer nincs hova és kivel menni és még nem is merek úgy mozogni ahogy szeretnék akkor csak az itthoni kefeevés marad. :S

18/L

2010. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A tegnapi 17:44-es vagyok. :)


kurtzyx: Köszönöm, ez nagyon biztató volt. :))


Utolsó két hozzászólásra reagálva: persze, könnyű írni, hogy bulizzon az ember, járkáljon el ide-oda; de sajnos én nem szeretek a szó szorosan vett értelmében bulizni, nem szeretem a mai zenéket és a mai szórakozási formákat. :)) Ettől még én is jól érzem magamat, és boldog is vagyok. :) Csak ahová én járok szórakozni, ott nem nagyon szoktak ismerkedni az emberek... Úgyhogy maradok a csendes herceg-várásnál, ahogy a 19:11-es hozzászóló is írta, mert egyszer minden zsák megtalálja a maga foltját. :)

2010. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

hát szomorú az hogy p***nak kell elnni hogy felszedj valakit illetve beste kurafinak hogy sikeres legyen. Akkor kérdem én hol vannak az olyan lányok akiknek udvarolni lehet, virágot vinni, vacsorázni, sétálni, mozizni vinni?? minden csak a buli,pia, diszkó??? Hát ez nekem nem jön be! egyszerű lányok hol vagytok kérdem én akkor??

na persze a pasik se jobbak, tudom én azt is!

2010. febr. 5. 22:13
 15/16 anonim ***** válasza:

11:07-es lennék ismét. :)


Engem legtöbbször a művészmozikban lehet megtalálni, főleg ha valami második világháborúval kapcsolatos filmet vetítenek. :D Meg néha múzeumokban, vagy teázókban. :)

Egyébként én is ugyanezt szoktam kérdezni magamtól, csak fordítva: hol vannak azok a fiúk, férfiak, akik még hajlandóak udvarolni, és nem néznek bolondnak, mikor nem mászok rájuk azonnal. :)

25/L

2010. febr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

19:11-es vagyok.

Nem a bulizáson van a hangsúly. Bárhova el lehet menni, csak csináljátok amit szerettek. Biztos hogy több férfi is van, aki több mint tökéletes számotokra csak még nem futottatok velük össze.:)

Amúgy meg azok a lányok akik bulikban pasiznak, konkrétan ráugranak az első fiúra aki szembe jön, vagy sopánkodnak amiatt, hogy a pasijuk nem tiszteli őket miközben első adandó alkalommal odaadták magukat: buták, elkeseredettek, mai "divatlányok"-nak akarnak tűnni és teljesen elveszik az egyéniségük. Második kerületi lány vagyok, és itt ha kilépek az utcán sok-sok egyforma lány jön velem szembe.

Majd kinövik ezt, és rájönnek hogy milyen szánalmas az életük. És hiába mondják sokan, hogy a fiúk éretlenebbek, szerintem ők erre hamarabb rájönnek, hisz itt nem csak a mai lányokról hanem a fiúkról is szó van.

A fiúk fiatal korukban kihasználják ezeket a lányokat, hisz még úgysem érettek egy komoly kapcsolatra, aztán hagyják őket és keresnek olyan lányokat mint TI!

A lényeg, hogy szerintem ezen kár szomorkodni.

18/L

2010. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!