Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen szinűre...

Szerintetek milyen szinűre fessem át a kispolskimat? és tedyhengerrel vagy grafity sprével jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 15. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Woww...amlyen színt szeretsz. -.- :)

Gondolom fiú vagy??? én kivizöldre festeném, de nem tudom mennyire fiús vagy a világod az a szín...vagy vannak-e ötleteid alaban?

én csak színben tudok tanácsot adni :D

2011. jan. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A színváltozás elég komoly pénzecske, amikor átíratod,mert át kell.

Én ecsettel kentem:))

2011. jan. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát az az igazság hogy a zöldért annyira pont nemvagyok oda,de am jól nézne ki lehet,még meggondolom. de köszi a tippet. am ezta 2. válaszolónak mondom,hogy a szint nem tervezem átiratni a forgalmiban,de tudom hogy elvileg át kellene
2011. jan. 16. 00:15
 4/15 anonim válasza:
Kispolski LOVE *.* Szerintem is zöld... :D Éljenek a kispolskik :D
2011. jan. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen ilyen:

[link]

2011. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Vizsgán gondod lesz, picinykét.

Vagy műszakiztatni sem tervezed? :))

2011. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Spray szerintem jobb. Én ajtókat festettem itthon hengerrel, de sztem a kocsihoz nem volna jó.
2011. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hengerrel nem bírod festeni.

Az élénk füzold sztem. is állat, vagy ha még metál is.

Te magad maradhatsz annál, hogy vékonyan kromofágozod, (nem kell a puszta fémig!), finom smirglivel felcsiszolod gyengéden, de mindenhol, 100%-alkohollal lemosod, maszkolod amit nem akarsz festeni, és ráfújsz két rétegben, 12 óra különbséggel Neoluxot, vagy jobbat, kb 10 flakon kéne hozzá, egyenletes száraz, pormentes idő, árnyék, min20 fok, és két napi száradás. Ha ebben a sorban bármi hibádzik, randa lesz, vagy lejön a festék, ill. meg se köt.

A maszk levétele után néha kis részeken utána kell festeni.Ecsettel, ugyanígy, ha nem fújod, hanem pl. fested zománccal az egészet, ecset, finom szőrű.

A megfolyásokat is óvatosan ecsettel kell eldolgozn

i.

A forgalmi átíratását csak akkor úszod meg, ha az eredetihez hasonló színre fested, amit még rá lehet fogni.

Ha jó a kocsi általános állapota, inkább várj a míg lesz pénzed restaurálni, de ha rohad, gyorsan-tavasszal meg kell csináltatni az alvázvédelmet gittelést is.

Ha nem nyomod 90 fölé, és karban tartod, örökké menni fog! Nekem is 9 évig volt egy, és 122e.km-t mentem vele.

Viva la kispolszki!!!

2011. jan. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont olyan narancssárga jelent meg a fejemben, mint amit az egyik válaszoló mutatott :D
2011. jan. 16. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

megéri átiratni a színt a forgalmiban, ugyanis ha papíros az autó és használod is, bajod lehet belőle, műszakin is, de ha megállít a rendőr akkor is.


Egyébként a színváltoztatás egyáltalán nem komoly pénzecske, bemész szépen az okmányirodába, és nyilatkozol az új szín meglétéről, majd 6000 forintért kapsz új forgalmit amiben már az új szín szerepel. Ez ilyen egyszerű. Senki nem néz vagy kérdez semmit.

2011. jan. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!