Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek élvezi a helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek élvezi a helyzetet vagy most már unja?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác és mivel félek kimutatni az érzelmeimet iránta (hátha ő nem így érez) jobb híján egyfolytában csipkelődök vele. Ő meg csibésznek nevez a barátnőim előtt, de kedvesen mondja és közben mosolyog rám. Meg ilyet mondott nekem meglepődve/nevetve, hogy "Nem tudok kiigazodni rajtad, de figyelek"
2014. dec. 26. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
biztos bejössz neki, ne aggódj, ha meg nem, finoman fog elutasítani, de erre 0% esély van :) csak mondd el neki egyszerűen, hívd félre és közben nézz a szemébe :)
2014. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Noss,én csak annyit tudok mondani,h hasonlóképp volt a helyzet ,és egy nagy szakítás lett egy olyan kapcsolatból,amit nem is lehetett annak nevezni.


Az én tanulságom belőle : lány létemre jó,ha hagyom ,h "harcoljon" értem,De ne vigyem túlzásba. Ha vannak érzelmeim, mutassam ki valamilyen formában , időben, mert ha várok vele ,késő lesz.


Nekem késő lett. Bármit is érzett a srác,én nem hagytam kiteljesedni a szerelmünk,mert féltem kimutatni az érzelmeim.


Az nem gond,ha titokzatos vagy , de az nem árt ha lényegében ki tud igazodni rajtad.

Minden jót nektek,ne hagyd elveszni a boldogságot :)


18l

2014. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!