Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gátlásos lányként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos lányként hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

Elmentem életem első bulijába. Életemben először ittam kicsit többet, mint addig. Na azért most se sokat, 1 sört ittam, meg pálinkát.


Lényeg a lényeg, hogy jobban fejbevágott mint gondoltam volna. :D Összefutottam a suli egyik legjobb pasijával (jófej, kedves, vicces nem csak egy szépfiú), és hirtelen támadt önbizalmamtól vezérelve szóbaelegyedtem vele, majd mikor kicsit közelebb hajolt, egyszerűen megcsókoltam.


Kicsit meglepődött, de nem ellenkezett, sőt. Számot cseréltünk, aztán a barátnőim hazavittek.


A következő sulis napon, mikor összefutottunk, széles vigyorral az arcán köszönt és randira is hívott, nem tudtam mi legyen, végül igent mondtam.


A gond, hogy alapjáraton én nem ilyen vagyok. Csendes, szófogadó, visszafogott, nem járok bulizni, nem iszom magam részegre. Félek,hogy a randiból hatalmas égés lesz csak a jussom. Ugyanakkor nagyon bejön a fiú, szeretnék találkozni vele.


Szerintetek mondjam ezt el neki is? Mármint, hogy amit tettem, az csak az alkohol miatt volt, vagy ne?


17/L


2014. nov. 26. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne mond el! Mert az úgy jönne le, hogy ő nem tetszik neked, csak sokat ittál, holott az alkohol csak kicsit bátrabbá tett, hogy megtedd, amiről "álmodoztál". Menj a randira nyugodtan, max indulás előtt dobj be egy felest!:)
2014. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne ezzel törődj, ha bejön menj el vele randira. Aztán ha beszélgettek említsd meg neki, hogy te nem vagy a nagy bulizós és ivós lány.
2014. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jókérdés. Az alkohol nem ősellenség. Nem azt mondom ,hogy legyél alkoholista és mindig igyál, de pl a gátlástalanságodból jó kikúráló eszköz. Főleg akkor ha azért vagy gátlásos, mert félsz, hogy esetleg az őszinte éned nem tetszik másoknak. Pedig látod: DE :)

Úgyhogy ne parázz! Randizzatok és legyél felszabadult, ha kell menyjetek kocsmába randizni :) egy sör és minden oké :D

Amúgy bírom a "fajtádat" visszahúzódó lány, aztán egy pálesz után az análért pucsít :) csupa izgalom

2014. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok: szóval jólérezted magad a bulin, akkor jólérzed magad felszabadultan, sőt felszabadultan egy iszonyatjó pasit is összeszedtél - hát ideje nem bigottnak lenni
2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha velem ez történt volna, és másnap mondaná a lány, hogy amúgy nem nagy bulizós, teljesen rendben lenne. Azt hogy csak az alkohol miatt tetted azért akkor meg nem teljesen igaz, ha bejön, csak egy kis segédeszköz volt :D
2014. nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azert de eleg valószínű hogy csak a következő numerát látja benned.
2014. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Numera? :D

Nálunk a suliban mindenki tudja, hogy sokat randizik, de csóknál sose megy tovább, tényleg nem :D

2014. nov. 26. 18:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, vagy csak nem tudsz róla, azért nem ugyanaz :D
2014. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!